Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odzyskiwanie hasła GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Odzyskiwanie hasła GG

    witam mam problem z formatowałem kompa ,zapomniałem hasła do gg a miałem tam dla mnie ważne kontakty i nie wiem jak je odzyskać bo maila na którym zakładałem konto gg w ogóle nie używałem i nie znam do niego hasła , a na kompie nie mam tego profilu czy da się jakoś odzyskać hasło??? jakoś wlamać lub tylko ściągnąć listę kontaktów? (bo z niektórymi osobami miałem tylko kontakt gg i nie mam jak zdobyć ich nr gg) z góry dziękuje za pomoc

    #2
    Na tej stronie możecie odzyskać hasło przy użyciu maila:
    https://login.gadu-gadu.pl/account/remindpass

    Upewnij się, że logowałeś się na konto Gadu-Gadu w ciągu ostatniego pół roku - po tym okresie (ale przed październikiem 2009) konta bez logowania są po prostu usuwane.

    Jeśli zmieniałeś hasło, spróbuj zalogować się przy pomocy starego hasła

    Jeśli hasło nie działa zaraz po utworzeniu konta w Gadu-Gadu, zapoznaj się z tym artykułem

    Upewnij się, że hasło nie zostało zmienione przez osobę trzecią, może tak się zdarzyć jeśli posiadasz na komputerze wirusy/trojany/keyloggery itp. Skorzystaj z antywirusa

    Jeśli nie możesz uzyskać hasła powyższymi sposobami, napisz na tech@gadu-gadu.pl podając szczegółowe dane na temat:
    1. nr GG z którym występuje problem
    2. daty założenia konta ( przybliżona )
    3. adresu email użytego podczas procesu rejestracji (nawet jeżeli już nie aktualny)
    4. na jaki adres email ostatnio były wysyłane przypomnienia hasła
    5. adresu IP (nawet jeśli adres IP jest zmienny - Proszę o niepodawanie adresu IP z sieci lokalnej tylko ten który się wyświetla na poniższej stronie) z którego nastąpiło ostatnie poprawne logowanie komunikatora (w przypadku nie posiadania wiedzy na temat Adresu IP można posiłkować się stroną
      http://www.pokapoka.pl/
    6. daty ostatniego poprawnego logowania (dzień/miesiąc/rok)
    7. hasła, które ostatnio działało (takie które użytkownik pamięta)
    8. okoliczności w jakich stała się Pani/Pan użytkownikiem tego konta GG
    9. inne uwagi/okoliczności

    Najlepiej odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań

    Komentarz


      #3
      Czy dobrze rozumiem, że po 2009 roku, jeśli miałem przerwe w logowaniu na swoje konto gg, to mój numer nie został usunięty ani przekazany innemu użytkownikowi?

      Komentarz

      Pracuję...
      X