Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Import/Eksport Archiwum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Import/Eksport Archiwum

    Zacznę od tego, że poszukałem trochę na forum. Zobaczyłem trochę spamu, więc i sam sobie tego nie zabronię aby znać dokładnie rozwiązanie mojego problemu.

    Otóż, zepsuło mi się gg10, byłem zmuszony zainstalować wersję inną, wybrałem gg11. Usunąłem wszystkie pozostałości gg10 z rejestru, zachowałem plik archiwum i cały folder z AppData -> itd. (więc możliwe jest, że będę wstanie ponownie zainstalować gg10). Teraz mam pytanie. Czy aby dodać archiwum ze starszych wersji gadu-gadu muszę znowu zainstalować tamto gadu-gadu i kliknąć eksport na server? I dopiero wtedy będę mógł śmiało przeglądać stare archiwum z gg11?

    Jeśli nie jest to konieczne, to proszę o jakieś przynajmniej wskazówki jak to rozwiązać, a jeśli tak to gratuluję pracownikom GG.

    Pozdrawiam.

    #2
    W "tamtym" Gadu-Gadu (10.5) nie było możliwości eksportu archiwum na serwer, nie wiem więc o czym piszesz. Zainstaluj 11, która podczas instalacji powinna Cię spytać o import archiwum z wersji wcześniejszej. Jeżeli zobaczyłeś trochę spamu, trzeba było się do niego dołączyć odpowiadając na post, a nie tworzyć nowy temat.

    Komentarz


      #3
      Jestem pewien, że nie wyskoczyła taka opcja podczas instalacji gg11. Przypuszczam, że aby to wyskoczyło, musiałem mieć wcześniej zainstalowaną inną wersję gg, tak? Przed instalacją nowego byłem zmuszony usunąć całkowicie (wyczyściłem również rejestr), bo nie działało, a nie należę do tych co zostawiają syf na komputerze.

      1. Jeśli rzeczywiście muszę mieć zainstalowane starsze gg aby wyskoczyła opcja to gg - good game.
      2. Jeśli taka opcja wyskakuje podczas instalacji a tego nie widziałem, to zwracam honor.

      Komentarz


        #4
        Uzyskałam informację, że aby GG11 zaimportowało profil z GG10 (łącznie z archiwum), wszystkie pliki konfiguracyjne profilu z GG10 powinny znajdować się w ich oryginalnej lokalizacji, tzn. dokładnie w tym miejscu, w którym korzystało z nich GG10.

        Komentarz


          #5
          Czyli na dobrą sprawę starczy wkleić z powrotem do folderu Roaming folder Gadu Gadu 10, bo obecny ma inną nazwę. Więc powinno się udać bez instalacji gg. Dziękuję ^^

          Komentarz


            #6
            a ja robilem formata niedawno, wgralem nowe gg11. przed formatem skopiowalem wszystko ze starego folderu gg i gdzie mam to teraz wrzucic zeby tamto archiwum czytalo mi w gg 11?????

            Komentarz

            Pracuję...
            X