Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie docierające wiadomości ze zdjęciami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie docierające wiadomości ze zdjęciami

    Jeżeli jakieś zdjęcie przeciągnę do okna rozmowy pokazuje mi się ono. Klikamy wyślij i zdjęcie przenosi się do górnej części okna konwersacji. Czyli niby wysłane. Tak było w starszych wersjach. W tej niestety się nie wysyła. Nic nie dociera do odbiorcy. Aby coś wysłać należy kliknąć na ikonę wysyłania pliku i wybrać go do wysyłki. Zdarzyło mi się że i w tedy odbiorca nic nie dostał.

    P.S. Dlaczego nie można wysłać pliku do kontaktu nieobecnego jeżeli i tak niby wszystko idzie przez GG dysk?
    Ostatnio edytowany przez Boss; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    P.S. Dlaczego nie można wysłać pliku do kontaktu nieobecnego jeżeli i tak niby wszystko idzie przez GG dysk?
    dziwne podejście... rozumiem z plikami, ale z foto nie rozumiem w ogóle.

    Komentarz


      #3
      Boss, a jakiej wersji GG używa rozmówca mający odebrać zdjęcie w oknie rozmowy?

      Komentarz


        #4
        Nie wiem, na pewno nie najnowszą betę. Na bank 10 lub niżej. Ale to nie jest takie ważne, przecież wiadomości mają docierać do wszystkich, a nasza konwersacja nie może się zaczynać od słów "jakie masz gg, bo jak nie najnowszą betę to spadaj".

        Komentarz


          #5
          Nie chodzi mi o to, żebyś zrzucił tę osobę na drzewo, ale żebyś dopytał o wersję GG, żebym mogła to sprawdzić, proponuję ograniczyć złośliwości, a skupić się na szczegółowym opisaniu problemu, bo na chwilę obecną nie mamy na czym bazować.

          Komentarz


            #6
            Wersja 10 i niżej. Różne osoby różne wersje.

            Komentarz


              #7
              Dobrze, sprawdzę to u siebie, jeżeli problem powtórzę, to zgłoszę, jeśli natomiast będziesz miał konkretne informacje, to proszę o kontakt.

              Komentarz

              Pracuję...
              X