Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ignorowanie kontaktów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ignorowanie kontaktów

    Dodałem spamiarza do ignorowanych. Ale nigdzie nie widziałem informacji o tym. W informacji o kontakcie dalej był komunikat iż mogę dodać do ignorowanych. Więc dodałem powtórnie i znów i znów. Nie wiem dlaczego, ale GG nie informuje nas o tym iż kontakt już dodano.
    W spisie ignorowanych natomiast kontakt widnieje podwójnie. Zdjęcie w załączniku.

    Dodałem również inny kontakt do ignorowanych, a potem wycofałem z tej listy. Nie powrócił do spisu kontaktów. Musiałem napisać do siebie z tamtego numeru, zignorować i ponownie przywrócić do listy kontaktów aby się pojawił. Coś z tą listą jest nie tak.
    Załączone pliki

    #2
    Sprawdzamy tą sytuację, jakby pojawiły się jakiekolwiek okoliczności dodatkowe piszcie.

    Komentarz


      #3
      Według mnie w ogóle sprawa z listą ignorowanych to jest jakaś parodia. Powinna być jakaś grupa na samym dole listy kontaktów, a nie schowana nie wiadomo gdzie.

      Komentarz


        #4
        Opcja pokazywania ignorowanych faktycznie zbyt głęboko ukryta, musiałem się sporo naszukać. Co do grupy, to mało przydatne. Nie chcemy rozmawiać z jakimiś osobami to na cholerę nam oni na ekranie, nawet w zwiniętej grupie.

        Komentarz


          #5
          Tak Jak było to wcześniej wspominane, kwestia nieprawidłowego działania będzie sprawdzana, natomiast nie zgodzę się co do kwestii głębokiego ukrycia. Po to ignorujemy te osoby, by nie musieć patrzyć na te kontakty. Zakładka prywatności w ustawieniach wydaje się być najlepszym miejsce, a wy gdzie byście ją umieścili?

          Komentarz


            #6
            można zrobić jakąś przystawkę typu `Ignorowani`. I po kliknięciu w Ustawieniach lub w ustawieniach -> moje konto i jak jest profil i ustawienia prywatności to dorobić Ignorowani. Ostatnio na gg dysk był problem z tym, że w katalogu pliki znajomych był nr GG osoby którą ignoruje na gg na androidzie ten katalog się pokazuje. Po co mam widzieć ten katalog, skoro tą osobę ignoruje i nie jest moim znajomym?

            Komentarz


              #7
              Prawdopodobnie powiązana sprawa z ignorowanymi -> http://forum.gg.pl/showthread.php?83...ull=1#post4780

              Komentarz

              Pracuję...
              X