Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienia i zrywanie połączenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiadomienia i zrywanie połączenia

    W pierwszej becie (v1.0.0.0) pojawiły się powiadomienia push - jednak działają one jak chcą, jednym tak, innym nie. Mi na początku nie działały, teraz (jak narazie) działają. Można to dopieścić.
    Powiadomienia tile (na kafelkach) działają o ile przyjdzie powiadomienie push. Z kolei wychodząc z aplikacji przyciskiem "windows" połączenie jest zrywane, status zmienia się na niedostępny - tak być nie powinno.
    Kiedy aplikacja działa w tle (czy jak kto woli jest zminimalizowana) nie powinno zrywać połączenia. Status powinien być dostepny (albo automatycznie zaraz wracam) i powinny pojawiać się powiadomienia na kafelkach (tile) i te u góry (toast, nie mylić z push). Powiadomienia push, kiedy aplikacja jest zamknięta.
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    #2
    Zgłoszone!

    Komentarz


      #3
      Czy dobrze zrozumiełem?, mam taki sam błąd. Posiadam Nokia Lumia 800 i GG Beta. Gdy ktoś do mnie pisze dostaje wyżej wspomniany "push"... Wchodze w GG Beta i tu nagle nic... Nikt nie napisał, cisza. Nieraz zerwie połączenie. Czy o to samo chodzi w moim problemie? Pozdrawiam, dziękuje

      Komentarz

      Pracuję...
      X