Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beta testy aplikacji.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Beta testy aplikacji.

    Proponuję by z tego tutaj forum wyłonić kilka osób, która mają odblokowane urządzenia i dogadać się z nimi tak, że będą otrzymywali xapy zanim będzie wysyłany do Marketplace. Taki system pozwala wyłapać większość błędów i bardzo pomaga. Oczywiście jakieś deklaracje, że nie mogą tego udostępniać itp. Taki system również przyśpieszy prace nad aplikacją. Skoro na Andka coś takiego (chyba) jest, to czemu nie na WP?
    Co myślicie?

    #2
    Pomysł fajny, tym bardziej, że każde kolejne wydanie aplikacji wiąże się z oczekiwaniem na akceptację przez Microsoft... Ale nie wiem czy ktoś tutaj zgodzi się na takie udostępnianie aplikacji...
    www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

    Komentarz


      #3
      Sądzę, że zanim aplikacja ujrzy światło dzienne, na pewno wcześniej przechodzi wewnętrzne testy. Jeśli jednak GG Team potrzebuje takich testerów to mogę pomóc.
      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

      Komentarz


        #4
        pomysł fajny, ale do tego potrzebna jest wola programistów i przynajmniej kilka-kilkanaście osób testujących, więc najlepiej by się dopisywały w tym wątku osoby chętne, może coś z tego kiedyś wyjdzie jak znacie poza forum takie osoby, to zaproście ich tutaj do tego wątku

        Komentarz


          #5
          No to i ja jestem chętny xD jakby coś, kiedyś, gdzieś...
          www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

          Komentarz


            #6
            Cóż i ja jestem chętny, sam trochę programuję hobbystycznie na Windows Phone, mam odblokowaną dewelopersko Lumię, więc w razie czego mogę potestować

            Komentarz


              #7
              Zgłaszam się, odblokowana dewelopersko Lumia 800.

              Komentarz

              Pracuję...
              X