Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z operacjami na plikach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z operacjami na plikach

    W najnowszej wersji 4.2 w przypadku Nokii N8 jest problem z wszystkimi operacjami plikowymi - widziane jest tylko C: (parę MB miejsca) oraz brak karty, zupełnie pomijany jest dysk E: (pamięc masowa) który w N8 to 16 GB.

    Dodatkowy problem to instalacja widgetu - niemożliwa z poziomu aplikacji (czarny ekran i nagłówek "usługi") - dopiero zainstalowanie ręcznie pliku widgetu przynosi skutek.
    Ostatnio edytowany przez kubofonista; [ARG:4 UNDEFINED].
    Pozdrawiam, Kubofonista
    http://ggczat.net & http://kubofonista.net

    #2
    Mam to samo na Nokii 500. Mam dysk C:\ (Nokia CO0~) i dysk F:\ (Karta pamięci). Pamięć Masowa E:\ (1.5GB) jest pomijana zupełnie, jakby nie istniała.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      Nie wiem jak jest z wersją na S^3, ale zainstalowałem na swojej starej Nokii wersję dla s60v5. U mnie Dysk działa prawidłowo. Pliki odczytują się i zapisują bez problemu, a aplikacja widzi zarówno pamięć wewnętrzną jak i kartę pamięci. Hmm... może spróbujcie też zainstalować tę wersję co ja... xD
      www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

      Komentarz


        #4
        A możesz dać instalke tej wersji?

        Komentarz


          #5
          jasne, proszę bardzo: LINK
          www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

          Komentarz


            #6
            u mnie tez nie ma pamięci masowej a na dodatek ja mam problem z wysyłaniem plików po wyborze pliku do wysłania pokazuje sie wiadomość przesyłanie i chyba gdy ta druga osoba zaczyna odbierać plik To następuje crash.
            Nokia 500

            Komentarz


              #7
              Witam!
              Chciałem zgłośić ze w obecnej wersji 4.2.1 występuje u mnie błąd z wysyłaniem plików oraz z wgrywaniem plików na dysk. Po wybraniu pliku z listy nic sie nie dzieje. Czasem gdy chce wysłać plik komuś pokazuje sie ten komunikat ze Niby oczekuje na akceptację ale ta druga osoba nie widzi info o tym ze wysyłam jej plik. W poprzedniej wersji to dzialalo.
              Nokia 500 belle

              ---------- Post added at 04:21 ---------- Previous post was at 04:16 ----------

              Zapomniałem dodać ze tak sie robi przy plikach tak powyżej 3MB

              Komentarz


                #8
                A taka sytuacja? Mam pliki w katalogu PUBLICZNE i chciałbym komuś udostępnić LINK do tego pliku, jest możliwość tak zrobić? Ewentualnie mam ten plik na Karcie Pamięci i chce go wysłać komuś, jak to zrobić? Brakuje też z tego to widzę możliwości przenoszenia plików między katalogami.

                Nokia E52!

                Komentarz


                  #9
                  Przenoszenia plików i publinków jeszcze nie ma. Plik z karty pamięci powinno dać się wysłać z menu z poziomu rozmowy (w wersji 4.2.1, w wersji 4.2.0 po wysłaniu był crash).

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X