Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pirates Saga i Wesola Osada - gry od CSG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pirates Saga i Wesola Osada - gry od CSG

    Witam, mam problem z dwoma grami wymienionymi w tytule, pierwsza od ponad roku, druga gra od startu mają jeden poważny problem: nie zawsze pobierana jest lista znajomych, a jak już, to nie pełna. To wiążę się potem z kolejnym utrudnieniem, bo nie można wysyłać prezentów i próśb, co uniemożliwia granie bez płacenia prawdziwej kasy. Pomoc techniczna CSG odysła mnie do GG, że to problem po tej stronie, pisałem nie raz na support GG dowiedziałem się jedynie, że to aplikacje zewnętrzne i należy zwrócić się do obsługi gry. Sytuacja w PS jest już od ponad roku. Czy jest możliwy kontakt z osóbą, która potrafi rozwiązać te problemy?

    #2
    Owszem, powinna być to kwestia producenta, aczkolwiek sprawdzimy możliwe wyjścia z tej sytuacji. Napisz z jakiej platformy GG korzystasz oraz czy na innych także występuje ten problem.

    Komentarz


      #3
      W sprawie Pirates Saga pisałeś do Obsługi i poprosiliśmy Cię o zgłoszenie sprawy do wydawcy gry. Po raz ostatni ponownie skontaktowałeś się z nami wskazując, że support gry zaznacza, że problem dotyczący formularza kontaktowego w grze leży po naszej stronie. W związku z tym poprosiliśmy o przedstawienie dokładnych szczegółów dotyczących problemów/braku formularza kontaktowego w grze. Niestety nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi w prowadzonej korespondencji. Możliwe, że napisałeś z innego adresu e-mail (jeśli tak proszę o jego podanie). W zakresie drugiej gry nie widzę takich zgłoszeń.

      W związku z powyższym jesteśmy zainteresowani rozwiązaniem tych problemów jednak chcielibyśmy abyś przedstawił dokładne szczegóły sytuacji. Najlepiej napisz na adres tech@gadu-gadu.pl podając w wiadomości swój numer GG, i dokładnie krok po kroku opisz tą sytuację, warto dodać screeny przedstawiające te problemy. Piszesz, że sytuacja ta ma różny charakter 'nie zawsze pobierana jest lista znajomych, a jak już, to nie pełna" Możesz przedstawić w screenach obydwie te sytuacje oraz wskazać, czy towarzyszą temu jakieś szczególne okoliczności.

      Napisz też z jakiej przeglądarki korzystasz, podaj jej wersję i wskaż czy próbowałeś korzystać z innej, czy próbowałeś od czasu do czasu, gdy pojawia się ten problem wyczyścić historię przeglądania internetu i pliki cookies w przeglądarce?

      Komentarz


        #4
        Owszem piszę z różnych numerów gg i adresów email (bo je po prostu często zmieniam gdy jest nadmiar spamu), nie tylko ja, ale kilka moich znajomych. Pisałem na różne adresy do Was, również sprawie gier, już nie chce mi się wnikać w co było. Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią, postaram się zaraz napisać na wskazany mail. Dziękuję za odpowiedź.

        Komentarz


          #5
          @Piotrekkk tutaj nie chodzi o jakiekolwiek urazy i nie trzeba nikogo przepraszać. Warto jednak zawsze przedstawiać szczegóły sprawy, czego w tym wypadku zabrakło. Trzeba też mieć świadomość, że one są nieodzownym warunkiem skutecznego rozwiązania jakiegokolwiek zgłoszenia.

          Sprawdzamy to co przesłałeś obecnie, a mogłeś tak zacząć od początku !!!

          Komentarz


            #6
            @Piotrekkk możesz zweryfikować, czy wskazane w tym wątku problemy zostały już rozwiązane? Zgodnie z przesłaną do Ciebie informacją sprawa została zasygnalizowana i obecnie rozwiązana. U mnie lista znajomych pobiera się za każdym razem. Chciałbym jednak uzyskać potwierdzenie, że gry działają poprawnie również u Ciebie.

            Komentarz


              #7
              W obu grach na dziś, może nie trwa to za szybko, ale pobierana jest za każdym razem, wielkie dzięki za naprawę. Spytam się jeszcze innych osób, dam znać w razie czego.
              Ostatnio edytowany przez Piotrekkk; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz

              Pracuję...
              X