Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycja - rangi, grupy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Propozycja - rangi, grupy

    Tak jak w temacie. Może warto oznaczyć odpowiednimi kolorami osoby związane z GG? Użytkownicy będą mieli jasność kto napisał dany post, a co za tym idzie według mnie forum będzie czytelniejsze Bardziej estetyczne, może warto też zamiast tych zielonych kropek czy co tam jest, normalne rangi w stylu gg? Oczywiście jeśli administracja wyrazi chęci mogę stworzyć taki rangi

    #2
    Osoby z GG mają podkreślony nick oraz pod nim oznaczenie GG Team.
    Rangi też są.

    Co do zmian organizacyjnych to chcemy wprowadzić pewne nowości ale ja już od pewnego czasu tłumaczę się, że nie mam czasu aby to wszystko zebrać i wprowadzić w życie, za co przepraszam.

    Komentarz


      #3
      jeśli jakaś pomoc będzie potrzebna to chętnie pomogę gdyż za duzo wolnego czasu

      Komentarz


        #4
        ja chętnie pomogę mam jakąś wizję przyszłości tego forum, w końcu 3,5 roku jestem z Wami
        Co do podkreśleń to ma je 99% pracowników GG Network, bo nie wszyscy się ujawnili, więc nie wszystkim mogłem przydzielić taką plakietkę

        Komentarz


          #5
          Np. Sobie xD
          Ale nie uważacie ze admin na czerwono, mod na niebiesko lub zielono, reszta ekipy pomarańcz? Wtedy jest estetyka

          Komentarz


            #6
            W TapaTalku nie ma żadnych oznaczeń rang. Ale chyba sam TT tego nie oferuje, albo się mylę.

            Komentarz

            Pracuję...
            X