Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Synchronizacja rozmów z poprzedniej wersji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Synchronizacja rozmów z poprzedniej wersji

    Cześć wszystkim,
    bardzo podoba mi się opcja archiwum online, ale przydałaby się możliwość synchronizacji rozmów sprzed instalacji wersji beta.

    #2
    teoretycznie GG wysyła te dane o ile pozwoliłeś na to na samym początku

    Komentarz


      #3
      Hmm, właśnie nie pamiętam czy mu pozwalałem, ale nowe rozmowy się synchronizują.

      Komentarz


        #4
        A u mnie problem wygląda tak, że zainstalowałem sobie nowe GG11, niby wszystko było fajnie i pięknie, niby archiwum moje się importowało z poprzedniego GG, ale w trakcie pojawił się 'błąd krytyczny i zakończenie importu'. Na szczęście nie wierzyłem w 100% działanie nowego GG, więc zrobiłem sobie kopie zapasową mojego archiwum. I tu następuje moje pytanie:

        w jaki sposób mam ponownie uruchomić importowanie mojego archiwum do GG11?

        Komentarz


          #5
          jak sie logujesz to masz "usuń to konto z komutera" i uruchamaisz n anowo gg11 i bedziesz miał profile z poprzednich wersji gg wybierasz swój i żeby przeniosło archiwum, szkoda tylko ze to archiwum jest lokalnie wtedy a nie synchronizuje go online ;/

          Komentarz


            #6
            Przebolałbym archiwum w wersji lokalnej gdyby była wyszukiwarka w nim. Niestety wyszukiwarka jest tylko w wersji online archiwum więc widzę dwa rozwiązania: możliwość importu starego archiwum to wersji online albo pojawienie się i to w tempie ekspresowym wyszukiwarki w samym programie.
            Mam też zastrzeżenia co do samej migracji z poprzedniej wersji GG. Za radą usunąłem moje konto i dodałem je ponownie. Import archiwum tym razem się udał ale nie zaimportowało do archiwum nazw kontaktów - mam same numery GG.

            Komentarz

            Pracuję...
            X