Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z widgetem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problemy z widgetem

    Nokia N8 BELLE. Zainstalowane nowe gg oraz osobno widget. Widget się pokazuje na ekranie głównym ale informuje jedynie o braku połączenia z gg. Po tapnięciu otwiera się gg ale widget dalej martwy.

    #2
    Przy instalacji GG w pamięci telefonu widget powinien działać - potwierdzamy problem z instalacją widgetu przy instalacji GG w innej lokalizacji.

    Komentarz


      #3
      powinien ale nie działa. Instalowałem w różnych lokalizacjach i taki sam efekt. Widget widać ale tylko odpala gg i nic więcej. Działa jak skrót a nie jak widget.

      Komentarz


        #4
        co wyswietla widget gg:
        - avatar dla profilu
        - status
        - nazwę profilu
        - opis
        - ilość nowych rozmów

        oprócz tego jeśli jest nowa rozmowa to powoduje przejście od razu do chatu, jesli więcej niż 1 to do ostatnich, jeśli 0 to do kontaktów

        jesli macie jakieś sugestie odnośnie widgetu co chcielibyście na nim jeszcze mieć piszcie...

        ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

        Zamieszczone przez musli Zobacz posta
        Widget widać ale tylko odpala gg i nic więcej. Działa jak skrót a nie jak widget.
        aby informacje na widgecie pojawiały się musi być włączone GG

        czy możesz przesłać screenshot ekranu głównego, na którym jest dodany widget?

        Komentarz


          #5
          Chcielibyśmy żeby widget działał na nokii N8 BELLE. I żeby gg przy wygaszonym ekranie informował dźwiękiem o nowej wiadomości bo to też nie działa. I żeby przy wysyłaniu pliku nie było crashu. Może po prostu trzeba napisać nowe gg działające na systemie BELLE w nokii.
          Trochę to dziwne że do działania widgetu konieczne jest uruchomienie gg w tle. Dlaczego to nie działa tak jak widgety od Facebooka, lokalizacji, map, odtwarzaczy itp? Może trzeba napisać nowe gg działające na systemie BELLE?
          Ostatnio edytowany przez musli; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            nie da się tak w przypadku GG ze względów bezpieczeństwa, facebook i inne społecznościówki to inna historia i nie ma tutaj znaczenie czy to jest Belle, Anna

            Komentarz


              #7
              No skoro na S^3 widget instaluje się z poziomu gg a na BELLE nie, trzeba go ręcznie dogrywać a i tak nie działa, to może jednak ma to znaczenie?

              Komentarz


                #8
                Ja mam nokie 500 z belle i działa. Faktycznie, kończymy dyskusje
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez coopra Zobacz posta
                  Ja mam nokie 500 z belle i działa. Faktycznie, kończymy dyskusje
                  I uważasz że skoro u Ciebie działa na 500-tce to nie widzisz problemu w tym że na innych modelach nie chce działać?
                  Bardzo dziwne podejście.
                  Zamiast przeanalizować problem lepiej go olać bo u CIEBIE działa. To jest żenujące i fakt. Pora kończyć tę dyskusję.

                  Komentarz


                    #10
                    Chodzilo mi o pochopny wniosek ze nie działa na belle
                    a ty od razu obrażony. Kończymy dyskusje w tym wątku napisałem, chcesz dyskutować dalej to załóż kolejny. Pozdrawiam
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz


                      #11
                      Widget działa na Nokii 500 v111.020.0059, ale nie działa na Nokii 700 v112.010.1404.

                      Komentarz


                        #12
                        Widzę ze coraz więcej ludzi z iPmartu
                        No, tą tezę mogę potwierdzić z Nokią N8.
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X