Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zmiana okienek rozmów poprzez klawisze ctrl + 1-9

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    zmiana okienek rozmów poprzez klawisze ctrl + 1-9

    Wszystko jest w miare okej lecz brakuje mi paru opcji takich jak :
    • zmiana okienek rozmów poprzez klawisze ctrl + 1-9
    • możliwość zabezpieczenia archiwum poprzez hasło
    • bardzo frustrujące też jest gdy chcę wysłać komuś rozmowę z archiwum lecz nie da się w ogóle jej skopiować..


    no jeszcze jest kilka drobnych błędów lecz te są najbardziej denerwujące mam nadzieje że to naprawicie jakoś.

    Jeszcze moim zdaniem powinniście przyłożyć wagę do zjadania pamięci przez aplikacje.. nie wiem dać możliwość wyłączenia tych wszystkich zakładek i wizualizacji zostawiając tylko reklamę albo nie wiem jakiś tryb gracza wprowadzić... niektórzy nie mają bardzo wydajnych sprzętów dlatego to też w jakimś stopniu stanowi udrękę pozdrawiam


    a i jeszcze chciałbym dodać ze równie ciekawą opcją mogłoby być to że gdy jesteśmy na niewidoku możliwość wyboru osób dla których będziemy widoczni lub na odwrót niewidoczny dla wybranych osób lub też możliwość wyboru kto będzie mógł oglądać mój opis a przy kim będzie "czyste" słoneczko myślę ze to dosyć ciekawe opcje
    Ostatnio edytowany przez damianek420; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Nie robimy zbiorowych wątków, ponieważ tylko pierwszej propozycji nikt nie poruszał, to przyjmijmy, że ten wątek dotyczy tylko tej propozycji.

    Komentarz


      #3
      thx za porcję sugestii
      http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

      Komentarz

      Pracuję...
      X