Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMS-y via Gadu-Gadu, czyli: dawno i nieprawda!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    SMS-y via Gadu-Gadu, czyli: dawno i nieprawda!

    Używałem G-G dawno temu, ale co i rusz musiałem się na nowo: rejestrować, po czym "aktywować" - bowiem permanentnie komunikator odrzucał moje hasło Zapewne ktoś mi je podkradał i... zmieniał na inne? - nnno, nie mam pojęcia! Tak czy siak wziąłem z Ga-Ga rozwód. Ale teraz pojawiła mi się potrzeba wznowienia pracy na G-G, i cóż to moje śliczne oczy widzą? Otóż nie ma w nim możliwości pisania (tudzież, co oczywiste: wysyłania) SMS-ów! A dla mnie ta funkcja była _znacznie_ ważniejsza, niż pogaduszki "po sieci"...
    Zgaduję, że skasowanie tej funkcji, nie jest jakimś - bo ja wiem? - zaniedbaniem? - Ale że przemawiać za tym musiały jakieś ważne względy, zapewne: operatorzy komórek zablokowali odpowiednie bramki, pozwalające (wcześniej) na działanie programów innych, niż te, które oferowali swoim (jedynie) klientom. Czyli: _każdy_ operator ma teraz swoją (szczelną) bramkę sieciową, dostępną jedynie dla własnych klientów, i nie obsługuje ona jakichkolwiek programów pozwalających na "ruch automatyczny"?
    Czy na zmianę w tym względzie - już nie ma co liczyć? Szukałem w "pomocy", szukałem na Forum - ale nie znalazłem, choć najprawdopodobniej sprawa ta była już wcześniej omawiana. Proszę a jakąś wskazówkę, bo wyszukiwarka na hasło "SMS-y" nie reaguje. Jakiej frazy mam szukać?
    Używam - póki co - bramki swojego T-Mobile'a, ale system z Ga-Ga był bardziej przyjazny. Więc może jednak da się on kiedyś przywrócić?

    #2
    Przecież gg posiada funkcję wysyłania sms

    Komentarz


      #3
      beta.gg.pl w najnowszej wersji komunikatora jest możliwość wysyłania smsów. Wystarczy, ze masz dodany kontakt z numerem kom. Wystarczy otworzyć okno rozmowy i zmienić na dole na "SMS".
      Nie wiem czy dobrze pamiętam, jakoś tak to szło
      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

      Komentarz


        #4
        Wyszukiwarka tutaj to w ogóle działa jak chce. Ten Qrix to mógłby łaskawie ją naprawić :X
        A co do SMSów to są już dawno (faktycznie, na początku ich nie było). Zatem jeśli nie masz nadal SMSów w oknie rozmowy, to zaktualizuj aplikację.

        Komentarz

        Pracuję...
        X