Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nowsze GG na symbiana pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    nowsze GG na symbiana pytanie

    Witam.
    Nie tylko Nokia posiada symbiana, jest licencjonowany w rożnych telefonach jak np. SE u8i (Vivaz Pro, Kanna jak kto woli) S60v5 (ver 9.4) którego posiadam
    i tu pytanie: czy po za wersja 2.12(6) brak wsparcia aktualniejszym gg dla pozostałych uzytkowników symbiana niz nokia?

    A ovi store tylko dla Nokii, bo chciałem pobrac gg z ovi store to komuniakt ze: "ovi store nie wspiera mojego modelu telefonu" czy tak jakoś .
    Wiec sobie wziąłem instalke od kolegi co ma xpress 5800 (ten sam symbian co w moim SE), instaluje i chce odpalic a tu nie uruchamia sie, brak reakcji jak naciskam na ikone gg w aplikacjach

    mam qt libsy (Qt 4.7.3 release for S60 5th Edition) http://www.developer.nokia.com/Commu...60_5th_Edition

    próbowałem to co opisał Shreqg2 zmieniałem qt libsy i instalowałem przez jego instalke lecz tak samo brak reakcji.

    Czyli o nowszym gg na symbiana dla mojego SE moge zapomniec ?
    sigpic
    Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

    #2
    A czy zainstalowałeś też ten plik, o którym była mowa w komentarzach pod postem? Jeśli nie, to poniżej Ci go podaję.

    Nie odinstalowuj pozostałych bibliotek. Jeśli zainstalowałeś Qt 4.7.3 z mojej strony, doinstaluj tylko te z pliku. Spróbuj z nimi odpalić GG. Powinno się udać! Jeśli zadziała, to bądź tak miły i napisz, bo jeszcze nikt tego nie potwierdził w sumie...

    LINK: www.shreqg2.eu
    Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
    www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

    Komentarz


      #3
      Działa to gg ^^ na SE U8i (Vivaz Pro, Kanna jak kto woli) troche sie nameczyłem.
      Musiałem złamać symbiana na nim, reczną metodą zmodyfikować softa.
      i zainstalowac kolejno wszystko na telefonie

      qt 4.7.3
      qtwebkit 4.7.3
      qtmobility 1.1.3
      i gg 4.1 na symbiana
      Ostatnio edytowany przez Kociak_Pogromca; [ARG:4 UNDEFINED].
      sigpic
      Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

      Komentarz


        #4
        Ok, to gratuluje ;d ale w końcu nie wiem, czy użyłeś tego pliku, który podałem...
        www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

        Komentarz


          #5
          twoj plik uzylem
          bo jego nie moglem normalnie zainstalowac nie mial certyfikatu, wiec musialem złamać system
          zreszta jeszcze raz zobacze i teraz uzyje twój, bo teraz bede wgrywac nowszego softa i na nowo
          Ostatnio edytowany przez Kociak_Pogromca; [ARG:4 UNDEFINED].
          sigpic
          Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

          Komentarz


            #6
            Wiemy, że istnieją osoby, którym udaje się zainstalować i zalogować z telefonów innych niż Nokia, więc jakoś musi się dać (-: Nie wykluczamy, że "kiedyś, w przyszłości" pojawi się coś oficjalnego na nie-nokie - ale ma to dość niski priorytet.

            Komentarz


              #7
              póki co udaje się z tymi bibliotekami qt które podałem w linku. 2/2 osoby które próbowały, pomyślnie odpaliły to GG.
              www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

              Komentarz


                #8
                wersja 4.1 na moim telefonie powiem ze dziala stabilnie i ladnie (tylko brak polskich znakow w czcionce którą uzywa aplikacja)
                zainstalowalem wersje 4.2 ktora pozniej zobacze.

                szreku twojego pliku jednak nie uzylem, bo qt mobility mialem swój w wersji 1.1.3. i tyle samo wazyl co twoj.
                sigpic
                Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

                Komentarz


                  #9
                  No bo podobnych plików krąży w sieci jeszcze kilka. Wszystkie bazują na tym samym pomyśle - jest to zwykły instalator QtMobility 1.1.3, do którego dodano w parametrach instalacji dodatkowych producentów telefonów, w tym SE. Grunt że działa!
                  www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X