Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatyczne dzielenie rozmów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Automatyczne dzielenie rozmów

    Zauważyłem, że niektóre rozmowy zapisane w archiwum są dzielone na kilka części, gdy nie było w nich nowych wiadomości przez jakieś 10 minut. Z tego co pamiętam, to w wersji 10 tak się nie działo.

    #2
    Widać dodali taką funkcję. Szkoda, że nie można wybrać czasu, po którym traktuje kolejne wiadomości jako nową rozmowę. Albo nie zauważyłem tej opcji.

    Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Luki_91 Zobacz posta
      Szkoda, że nie można wybrać czasu, po którym traktuje kolejne wiadomości jako nową rozmowę.
      No właśnie, taka opcja rozwiązałaby problem.

      Komentarz


        #4
        nowa rozmowa powinna być po co najmniej godzinie. 10 minut to czas w jakim jestem na z/w (np. robienie kolacji).
        W GG10 za zakończenie rozmowy uznawano fakt zamknięcia programu.

        Komentarz


          #5
          A uważacie, że to jest rzeczywiście aż tak ważna sprawa, by brać to pod uwagę w wersji finalnej?

          Komentarz


            #6
            Jest to istotne zwlaszcza jak przeszukuje archiwum w konkretnym celu, a w czasie rozmowy robilem dluzsze przerwy. Wyobrazacie sobie szukania fragmentu rozmowy, w np. 10 dlugich rozmowach z tego samego dnia. Chodzi oczywiscie o rozmowy podzielone przez GG.

            Komentarz


              #7
              @karokam, nie koniecznie jest to o wysokim priorytecie (szczególnie przy tylu ważniejszych sprawach), ale jest to sugestia, która w jakiejś przyszłości jest warta rozpatrzenia, chociażby z dwóch powodów: to sporo ułatwia i taka opcja była już w poprzednich edycjach Gadu-Gadu.

              Komentarz


                #8
                Macie rację, warto to zgłosić jako sugestię.
                @Gregory: możesz też skorzystać z opcji wyszukiwania konkretnego słowa w archiwum.

                Komentarz


                  #9
                  Ja również uważam, że w poprzednich wersjach lepiej było to rozwiązane.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X