Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plan aktualizacji GG na Windows Phone

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Zamieszczone przez lucekk Zobacz posta
    Niech zgadnę. Jeszcze się nie doczekałeś?
    *** to *** nie temat o systemie operacyjnym tylko o aplikacji, to po pierwsze, po drugie co do aktualizacji to doczekaliśmy się trzech, a czwarta w drodze, więc coś w tej kwestii ruszyło, a po trzecie ***

    Zamieszczone przez lucekk Zobacz posta
    Nikt normalny nie używa windows phone, przecież ten system to porażka. Kup sobie telefon z normalnym systemem - Androidem lub iOS.
    za to wszyscy NORMALNI używają androida
    Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Doceniamy kreatywność, ale na przyszłość prosimy o bardziej cenzuralne wpisy :)

    Komentarz


      #62
      DOS, zanim Microsoft go przejął od IBM. Rok 1981:


      Windows Phone, rok 2014:


      Jakiż wieeelki progress w wyglądzie GUI. Hahaha. To wystarczy za komentarz. Ile razy widzę jak wygląda ten "świetny system" to po prostu aż żal d.... ściska. Przecież to ani wyglądu nie ma ani funkcjonalności żadnej.
      Załączone pliki
      Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #63
        Szkoda, że ekipa z GG zaniedbała rozwój swojej aplikacji na Windows Phone, bo ten system ostatnio się naprawdę mocno rozwinął na plus (niedługo można się już spodziewać Windows Phone 10 ). Rozumiem, że aplikacja GG na Androida jest priorytetem, ale bez przesady, żeby tak zaniedbać Windows Phone. Liczę w najbliższym czasie na na jakąś sporą aktualizację GG na Windows Phone poprawiającą dużą ilości błędów, jak i dodanie funkcji znanych z GG na Androida. Sam mam telefon zarówno z Androidem, jak i z Windows Phone, dlatego mam dobre porównanie w działaniu GG
        Ostatnio edytowany przez Talers555; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #64
          Czy wyjdzie jakaś aktualizacja GG dla WP?

          Komentarz


            #65
            Kiedy w końcu będzie jakaś aktualizacja GG na Windows Phone?
            Moglibyście przeportować wersje z Androida

            Komentarz


              #66
              Powiedzcie wprost szczerze, że macie gdzieś użytkowników GG na Windows Phone, po co mamy sobie robić nadzieję?

              Komentarz


                #67
                Nie rozumiem dlaczego nalegacie na rozwój aplikacji na WP ??? A czy zła jest ? Komunikator działa - działa, reklam brak - brak, durnych pierdół w stylu gry, losowanie itp brak - brak. Po co to zmieniać ???

                A dla chętnych na te wszystkie bzdety - poczekajcie jeszcze trochę i będzie można przeportować wszystkie apki z Andka na WP - to sobie i GG przeportujecie

                Komentarz


                  #68
                  Działa? Raz się zalogujesz, raz nie, średnio co trzecia, piąta wiadomość się nie pokazuje, apka wywala co jakiś czas, nie nalegam na zbędne bzdety. Jedynie na to bym nie musiał się irytować pisząc z kimś.

                  Komentarz


                    #69
                    Osobiście u mnie nic takiego nie zauważyłem. Loguję się bez kłopotów, przelogowywuję na inne konto też, apka działa w tle, powiadomienia dochodzą, rozmowy również - dlatego tak napisałem jak wcześniej

                    Komentarz


                      #70
                      Ja osobiście nie mogę się przelogować na inne konto, muszę przeładowywać gadu, żeby mieć wszystkie rozmowy, i to nie tylko ja.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X