Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plan aktualizacji GG na Windows Phone

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Może obcięto fundusze?
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    Komentarz


      #32
      Albo zapomnieli o tej wersji tak samo, jak o aplikacji dla iPada ...
      PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
      Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

      Komentarz


        #33
        Jakieś wieści
        Sent from my RM-825_eu_poland_295 using Board Express
        Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

        Komentarz


          #34
          Mam nadzieję ,że wydadzą też aktualizację dla windows phone 7.8!!

          Komentarz


            #35
            Kiedy coś nowego, bo na tym co jest nie da się siedzieć, przy dłuższej wiadomości wywala błąd i tak w kółko?...

            Przydało by się, żeby przy wiadomościach push była możliwość utrzymywania przez serwer statusu np. dostępny itp z możliwością zmiany w ustawieniach tak jak to jest no w pogaduszkach, które korzystają z protokołu gg??
            Pozdrawiam cały gg Team !!

            Komentarz


              #36
              Dzięki za pozdrowienia, my również Ciebie pozdrawiamy.

              Czy ten błąd ma jakąś konkretną treść? Jak reaguje na niego aplikacja? Możesz podać jak długą treść wiadomości masz na myśli?
              Mam nadzieję, że nie piszesz książki przez GG i dla zachowania wątku konieczne są tylko długie wiadomości. Z drugiej strony sam też zwykle przesyłam dosyć rozbudowane wiadomości.

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
                Dzięki za pozdrowienia, my również Ciebie pozdrawiamy.

                Czy ten błąd ma jakąś konkretną treść? Jak reaguje na niego aplikacja? Możesz podać jak długą treść wiadomości masz na myśli?
                Mam nadzieję, że nie piszesz książki przez GG i dla zachowania wątku konieczne są tylko długie wiadomości. Z drugiej strony sam też zwykle przesyłam dosyć rozbudowane wiadomości.

                Wiadomość około 270 znaków, nie twierdzę, że wywala aplikacje często w moim przypadku jest to średnio na 1/5 takich wiadomości, to irytuje. Aplikacja pokazuje komunikat 51901364.jpg. Jednak ten monit z błędem wyskakuje nie tylko przy pisaniu wiadomości, zdarza się nawet, gdy aplikacja jakby bez powodu wywala się z tym błędem(bez powodu czyli nie łapie muła itp. ).

                Ostatnio edytowany przez Mokry; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: 2 nie dziala mi do konca dobrze w klawiaturze :D

                Komentarz


                  #38
                  Jakieś info o nowej wersji? Obecna nadal posiada sporo błędów i nie wygląda zbyt dobrze (animacje się tną nawet na topowym sprzęcie).
                  Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                  Komentarz


                    #39
                    WP ma w Polsce ponad 16% udziału (i ma tendencję wzrostową), a wersja na ten system jest daleko w tyle za wersją na iOS, który ma tylko kilka procent. Nie rozumiem polityki tej firmy

                    Nie wiem czy ktoś to zgłaszał, ale czasami kontakty na liście są zdublowane.

                    Akurat teraz co piszę tego posta wszystko w jak najlepszym porządku, jak tylko się pojawi ten błąd to mogę podrzucić screena.

                    Komentarz


                      #40
                      Planujemy aktualizację wersji 2.0, ale aktualnie nie znam szczegółów dot. najbliższego wydania.
                      Jeżeli chodzi o dublowanie kontaktów, zauważyłam, że u mnie dublowane są kontakty w zakładce "Ostatnie" przy nieprzeczytanej wiadomości, ale o tym już pisałam tu. Jeżeli masz jakieś inne problemy, proszę o nowy wątek.

                      Komentarz


                        #41
                        Polecam wszystkim kto posiadają WP8 tę aplikację http://www.windowsphone.com/pl-pl/st...f8?signin=true. Niektórzy pewnie ją znają, nazywa się IM+, może nie jest zbyt przyjazna dla oka, ale oferuje CZARNY motyw oraz DZIAŁA PRZY ZABLOKOWANYM EKRANIE. Dodatkowo aplikacja oferuje szereg innych protokołów, np: facebook, ICQ, Gtalk czy skype.

                        To co się wyrabia w tym GG jest nie do ogarnięcia, pewnie nigdy nie doczekamy się aktualizacji, które wreszcie umożliwią normalne korzystanie z programu.

                        Komentarz


                          #42
                          Dokładnie, nie rozumiem jak inni hobbistycznie mogą zrobić poprawnie działającą aplikację na windows phone, gdy "ekipie" gg się to nie udaje... i to nie za darmo...
                          Nie ogarniam tego po prostu... .

                          Użytkownicy proszą o:
                          - czarny motyw : "Nie! Nie zrobimy, macie biały to się cieszcie, czarnego wam nie damy! (nie umiemy zrobić)".
                          - czarną ikonkę : "Nie! Nie chce nam się!".
                          - minimalizację aplikacji : "Nie da się tego zrobić! Nie umiemy!"

                          Lepiej ukarać programistę który zrobił lepszą aplikacje niż sami wielcy "programiści" z gg... jakie to żałosne...
                          Mam wrażenie że oni tam robią wielką łaskę że pracują...

                          Komentarz


                            #43
                            @MrAFK - co do minimalizacji - z tego co mi wiadomo WP8 'zamraża' aplikacje po zminimalizowniu, wszystkie znane mi programy rozłączają wtedy internet. Możliwe, że przy aktualizacji do WP 8.1 tj: blue zostanie to poprawione, lecz nic nie jest pewne.

                            Niestety z tymi dwoma pierwszymi punktami muszę się zgodzić, przecież nie ma nic trudnego w przerobieniu tła na ciemne, nawet kompletny laik by to zrobił w PAINCIE - 30 sekund roboty, to samo tyczy się ikony. Białe tło w większości przypadków się nie przydaje, a więc póki wielmożni panowie z ggteamu nie napiszą bardzo skomplikowanego kodu aplikacji ('na oko' kilka linijek kodu) dotyczącego przełączenia tła białego w ciemne będziemy się denerwować, a nasze baterie będą padać jak muchy.

                            Komentarz


                              #44
                              Hej, ciemną wersję aplikacji już zgłaszałam, ale zrobię to ponownie. W kwestii zmiany kafelka już się wypowiadałam. GG po aktualizacji działa pod zablokowanym ekranem. Z moich informacji wynika, że WP nie pozwala na podtrzymywanie połączenia internetowego w przypadku minimalizacji aplikacji.

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                                Z moich informacji wynika, że WP nie pozwala na podtrzymywanie połączenia internetowego w przypadku minimalizacji aplikacji.
                                A co za problem, żeby serwer gadu-gadu po zminimalizowaniu aplikacji podtrzymywał bierzący status, jak np w pogaduszkach, czy IM+ ?

                                W tych komunikatorach jest fajnie rozwiązane, że nawet jeżeli mamy zamkniętą aplikację mamy status jako dostępni, a jezeli nie chcemy być dostepni to się wylogowywujemy i dopiero zamykamy aplikacje... Wtedy dopiero mają sens powiadomienia push, bo po co one jeżeli my i tak jesteśmy niedostępni, nikt nie pisze do kogoś kto jest niedostepny...

                                Tam jest to fajnie rozwiązane bo możemy ustawiać w ustawieniach jaki status po zminimalizowaniu aplikacji? To na tym wszystkim użytkownikom zależy, przez to że nie chcecie wprowadzić tego rozwiązania są takie niskie oceny w markecie.... Nie rozumiem polityki gg


                                Dodatkowo jescze dwa problemy:
                                Ja znalazłem jeszcze jeden problem z automatycznym przewijaniem na dół podczas pisania, czasami ktoś coś napisze a my tego nie widzimy tylko musimy skrolować tekst w dół, tak jest na oficjalnej apce z marketu.
                                A czy da się zmusić gg aby otwierało linki w przeglądarce a nie w sobie?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X