Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 71

Wątek: Plan aktualizacji GG na Windows Phone

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920
    Może obcięto fundusze?
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

Rozmowny Awatar revanmj
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy Nexus
    FW telefonu
    Android 4.4
    Albo zapomnieli o tej wersji tak samo, jak o aplikacji dla iPada ...
    PC: Windows 8.1 Pro (64-bit) | Mac OS X Mavericks
    Mobile: Android 4.4 (CyanogenMod 11) | iOS 7

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920
    Jakieś wieści
    Sent from my RM-825_eu_poland_295 using Board Express

Mam nadzieję ,że wydadzą też aktualizację dla windows phone 7.8!!

Kiedy coś nowego, bo na tym co jest nie da się siedzieć, przy dłuższej wiadomości wywala błąd i tak w kółko?...

Przydało by się, żeby przy wiadomościach push była możliwość utrzymywania przez serwer statusu np. dostępny itp z możliwością zmiany w ustawieniach tak jak to jest no w pogaduszkach, które korzystają z protokołu gg??
    Pozdrawiam cały gg Team !!

Dzięki za pozdrowienia, my również Ciebie pozdrawiamy.

Czy ten błąd ma jakąś konkretną treść? Jak reaguje na niego aplikacja? Możesz podać jak długą treść wiadomości masz na myśli?
    Mam nadzieję, że nie piszesz książki przez GG i dla zachowania wątku konieczne są tylko długie wiadomości. Z drugiej strony sam też zwykle przesyłam dosyć rozbudowane wiadomości.

Cytat Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    Dzięki za pozdrowienia, my również Ciebie pozdrawiamy.

Czy ten błąd ma jakąś konkretną treść? Jak reaguje na niego aplikacja? Możesz podać jak długą treść wiadomości masz na myśli?
    Mam nadzieję, że nie piszesz książki przez GG i dla zachowania wątku konieczne są tylko długie wiadomości. Z drugiej strony sam też zwykle przesyłam dosyć rozbudowane wiadomości.

Wiadomość około 270 znaków, nie twierdzę, że wywala aplikacje często w moim przypadku jest to średnio na 1/5 takich wiadomości, to irytuje. Aplikacja pokazuje komunikat 51901364.jpg. Jednak ten monit z błędem wyskakuje nie tylko przy pisaniu wiadomości, zdarza się nawet, gdy aplikacja jakby bez powodu wywala się z tym błędem(bez powodu czyli nie łapie muła itp. ).

Ostatnio edytowane przez Mokry ; 22.03.2013 o 23:12 Powód: 2 nie dziala mi do konca dobrze w klawiaturze :D

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 920
    Jakieś info o nowej wersji? Obecna nadal posiada sporo błędów i nie wygląda zbyt dobrze (animacje się tną nawet na topowym sprzęcie).

Rozmowny
    Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    Lumia 820
    WP ma w Polsce ponad 16% udziału (i ma tendencję wzrostową), a wersja na ten system jest daleko w tyle za wersją na iOS, który ma tylko kilka procent. Nie rozumiem polityki tej firmy

Nie wiem czy ktoś to zgłaszał, ale czasami kontakty na liście są zdublowane.

Akurat teraz co piszę tego posta wszystko w jak najlepszym porządku, jak tylko się pojawi ten błąd to mogę podrzucić screena.

Paulina
    Go
    Planujemy aktualizację wersji 2.0, ale aktualnie nie znam szczegółów dot. najbliższego wydania.
    Jeżeli chodzi o dublowanie kontaktów, zauważyłam, że u mnie dublowane są kontakty w zakładce "Ostatnie" przy nieprzeczytanej wiadomości, ale o tym już pisałam tu. Jeżeli masz jakieś inne problemy, proszę o nowy wątek.

Uprawnienia umieszczania postów