Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z archiwum.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z archiwum.

    Witam,

    Mój problem polega na tym że od czasu kiedy zaktualizowałem gg do najnowszej wersji, wszystkie rozmowy gg mi się nie zapisują tzn. mam archiwum do dnia kiedy zaktualizowałem gadu gadu i potem nic. Grzebałem w ustawieniach i nic, dalej to samo.

    #2
    Grzebałeś w ustawieniach, czyli dokładnie gdzie? Sprawdź czy w ogóle masz włączoną opcję archiwizowania wiadomości w zakładkach GG => Ustawienia => Moje konto => Ustawienia prywatności. Sprawdź też, czy nie masz wyłączonej opcji archiwizowania w oknie rozmowy (dwa zębate koła w prawie prawym dolnym rogu okna rozmowy).

    Komentarz


      #3
      hmm, mam podobnie, lecz mi archiwizuja sie pojedyncze losowe wiadomosci a reszta gdzies wcina, mam wlaczone archiwizowanie wiec to na pewno nie problem z tym
      Już niedługo...

      Komentarz


        #4
        Reasumując archiwizację rozmów masz włączoną?
        Na początku pisałeś, że żadne rozmowy się nie archiwizowały obecnie wskazujesz, że niektóre się archiwizują, możesz to bardziej sprecyzować?

        Rozumiem, że używasz GG na komputerze, możesz podać jaką masz wersję programu opcja GG/o programie? Warto w tym zakresie mieć najnowszą czyli 11.0.0.8169

        Komentarz


          #5
          Na archiwum offline w najnowszym gg na komputerze, zapisują mi się wszystkie które prowadzę na kompie, ale gdy już gadam przez apke na androida, w archiwum online zapisują się urywki niektórych wiadomośći
          Już niedługo...

          Komentarz


            #6
            Jaką wersję MGG na androida masz na telefonie? Sprecyzuj co dokładnie oznacza, że "archiwizują się urywki niektórych wiadomości"

            Szczegóły są ważne, bo w GG11 można wyłączyć sobie w oknie rozmowy (ustawienia pomiędzy oknem wpisywania tekstu, a oknem konwersacji) archiwizowanie rozmów z konkretnym kontaktem. Tak faktycznie można wyłączyć nawet archiwizowanie części wiadomości przesłanej w danej rozmowie.

            Dodatkowo w aplikacji na androida możesz dokonać usunięcia poszczególnych rozmów, co również będzie miało skutek w archiwum online.
            Ostatnio edytowany przez GGAdmin; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz

            Pracuję...
            X