Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migająca koperta - Ikona w zasobniku.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Migająca koperta - Ikona w zasobniku.

    Cześć wszystkim ponownie, zauważyłem, że od 2 dni gdy dostaję wiadomość od kogoś, akurat teraz jak tą wiadomość piszą mi dwie osoby to koperta która miga w zasobniku się zawiesza i nie znika, w powiadomieniach nie ma już nigdzie osoby która ewentualnie miała by coś do mnie napisać, a koperta miga nadal.
    http://www.iv.pl/images/84317856983779923100.png

    Sporo u mnie problemów z tym GG od jakiegoś czasu, więc zrobię reinstall, bo może mam coś zaśmiecone. Jak po przeinstalowaniu będzie nadal występować to potwierdzę po raz kolejny

    #2
    Sprawdziłem to co wskazujesz aczkolwiek, koperta znika tak jak powinna. Faktycznie spróbuj przeinstalować komunikator z uwzględnieniem usunięcia katalogów roboczych i następnie daj znać jak to wygląda.

    Komentarz


      #3
      Powtórzyliśmy ten problem u siebie, zgłosiliśmy, daj znać czy coś się zmieniło w tej kwestii po przeinstalowaniu programu z usunięciem katalogów.

      Komentarz


        #4
        Problem występuje nadal.

        Komentarz


          #5
          U mnie też ten problem się czasami pojawia, w przypadkowych momentach przy otrzymywaniu wiadomości ale się pojawia

          Komentarz


            #6
            Dzięki za informacje, sprawa została skierowana do odpowiedniego działu. Postaramy się zbadać bliżej tę kwestię i wyeliminować.

            Komentarz


              #7
              witam, jezeli ogladam film na full screen (odtwarzacz oraz youtube) i przychodza mi wiadomosci, to po jakims czasie nie pokazuja sie powiadomienia. Miga sama koperta. GG 12.0.49.11103.

              Komentarz

              Pracuję...
              X