Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[se vivaz pro] problem - konferencja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [se vivaz pro] problem - konferencja

    Witam. Dziś zauważyłem takowy problem. Gdy włączyłem pierwszy raz konferencje (ze mną 3 osoby) ja coś tam napisałem, a gdy jeden kolega odpisał to wiadomość dochodziła w oddzielnym oknie, ale był on na tel gg bez wsparcia konferencji więc to zrozumiałe, ale drugi kolega był na kompie a wiadomości od Niego pojawiały się w dwóch oknach
    - okno konferencji
    - okno oddzielnej rozmowy ( tak jak bym z nim normalnie bez konferencji pisał)
    dodatkowo przy tym napisie ostanie cały czas była liczba otrzymanych wiadomości ( nie znikała po ich odczytaniu)
    i to jedyny problem, który mam nie zgłoszony. inne zgłoszone to wyłączanie gadu przy próbie wysłania pliku i nie klikalne linki ale tu nie będę się rozpisiwał

    a teraz moje sugestie których też nie znalazłem
    1. przy nowej wiadomości dobrze by było gdy by przy kontakcie od którego otrzymamy wiadomość pojawił się stosowny znak (jakaś mała koperta czy coś) aby można było otworzyć rozmowę z nim i ją odczytać odrazu, a nie przez "ostanie"
    2. gdy mamy otwarte powiedzmy 3 okna rozmowy to możemy dać "wróć" i wraca nas do listy kontaktów. Wg mnie przydała by się opcja która przywracała by nie zamknięte okna rozmów

    tyle
    pozdrawiam



    ps. zapomniałem ;d
    gg : 4.2.0.19700
    Ostatnio edytowany przez IXOF; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X