Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[se vivaz pro] godziny nie są po kolei

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [se vivaz pro] godziny nie są po kolei

    witam, zauważyłem kolejny problem który jest wg mnie warty zaingerowania i wyeliminowania : )

    załóżmy że z kimś wymieniam wiadomość o 17:20
    wtedy przy wysłanej wiadomości prze ze mnie jest godzina 17:20 natomiast gdy ktoś odpisze pokazuje 16:20
    i tak w każdym wypadku.. w sumie w pisaniu to nie przeszkadza ale gdy zminimalizuje gg i w tym czasie przyjdzie wiadomość to wszystkie wiadomości ustawiają się wg godzini i to wtedy trochę utrudnia sprawę..
    i tyle

    mam nadzieje że w nowej wersji nie bd tego błędu, pozdrawiam



    gg : 4.2.0.19700

    #2
    witam toć to troche dziwne sam mam vivaz pro i tak nie mam sprawdz swoją GMT w ustawieniach zegara czy masz GMT +2 Polska, wyłącz opcje autouaktualniania czasu jesli masz wlaczona i powinno wrocic do normy

    Ja mam tak ze mam godzine np. 17:00 a ktos pisze w tym samym czasie pokazuje się wiadomość z czasem serwera gg w moim przypadku jest to 3 minuty roznicy.

    Dla przykladu
    Ja pisze o 17:00 : cześć
    Osoba zaraz mi odpisuje Czesc Kocie ale widze czas 16:57
    I potem dopiero mi sie mieli w archiwum

    Btw. Jak sprawdzic godzine serwera gg bo dawniej byla taka pseudo stronka ze stanem serwerow gg, czasem dostepu i aktualnym czasem serwera (okolo 5 lat temu to było).
    A teraz tej stronki nie moge znalesc. Jesli ktoś wie to via PM
    sigpic
    Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

    Komentarz


      #3
      teraz problem występuje w mniejszej skali
      tzn gdy wysyłam wiadomość to jest czas jak mam w tel a gdy ktoś wysyła do mnie to jest poślizg 10min tylko nie pamiętam jak to było czy do przodu czy do tyłu, a nie chce mi się patrzeć w gadu..


      i a pro po..
      mam w gadu ustawione żeby był znak o każdej wiadomości ale gdy okno rozmowy mam otwarte to gadu nie informuje mnie o nowej wiadomości co jest też lekkim nieudogodnieniem

      Komentarz


        #4
        hejo, zaczne od tych godzin wiadomosci co ty wysylasz sa wysylane z twoim lokalnym czasem w telefonie.
        A te przychodzace pokazane sa albo z czasem serwera gg albo z godzina jaka ma tamten user.
        ja jak mam otwartą rozmowe i wezme wroc, mam zaznaczone powiadamiaj o kazdej wiadomosci, i ktos pisze pare razy jedna osoba, i inna cos pisze, to u mnie bylo tak przy ostatnie 9.
        Taczujac na Ostatanie pokazuje Mi sie Weroniczka 6 Oliwia 3
        a z Werka pisalem

        a jakie masz qt qtwebkit i qtmbility?
        sigpic
        Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

        Komentarz


          #5
          qt 4.7.3
          qtwebkit było razem z qt
          qtmobility 1.1.3 by myr3l

          Komentarz


            #6
            ok, a ile wazy instalka tego qtmobilty by myr3l?
            2,88 MB czy 2,48 MB?

            na pm dam ci link do wersji 4.2.1.19788
            sigpic
            Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

            Komentarz

            Pracuję...
            X