Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeszukiwanie archiwum...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przeszukiwanie archiwum...

    Witam. temat widziałem że był ale nie znalazłem odpowiedzi.

    otóż kiedyś prowadziłem ciekawą rozmowę którą teraz musze znaleźć. Pisałem to z gg w orange, którego już nie mam ponieważ zmieniłem tel. i tu pytanie. na stronie beta.gg.pl widziałem że jest opcja archiwum i można je tam przeszukać, ale czy archiwum z tego gg w orange z tym na serwie zostało zsynchronizowane ??

    #2
    Skoro dotarłeś do archiwum na beta.gg.pl to je dokładnie przeszukaj. Jak tam nie znalazłeś to nie znajdziesz już nigdzie. Jeśli przed przeprowadzeniem tej rozmowy skorzystałeś ze strony beta.gg.pl lub z gg11 i włączyłeś archiwum online, to ta rozmowa została zsynchronizowana. Jeśli nowe "wcielenie" gg odwiedziłeś po tej rozmowie, to jej niema online.

    Komentarz


      #3
      GG Orange nie dokonuje archiwizacji on-line nawet po wcześniejszym skorzystaniu z platformy beta.gg.pl, czy GG11 - reasumując rozmowy na pewno nie będzie. .

      Komentarz


        #4
        Bardzo dziwne podejście. Mam innego klienta niż 'z nowej platformy' i rozmowy widzę w archiwum online.

        Komentarz


          #5
          Edit. Faktycznie taka synchronizacja następuje nawet z klientem JAVA. Tak więc IXOF jest duże prawdopodobieństwo, że faktycznie tam będzie wspominana rozmowa.
          Ostatnio edytowany przez Tomek Gadu-Gadu; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz

          Pracuję...
          X