Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista hostingów

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
    Najlepszy serwer to hekko.pl Mam 18botów i nie narzekam ... ja czekam do końca ważności (bo opłaciłem na rok) zmieniam na inny serwer...

    najlepszy lecz zmieniam na inny to juz daje samo w sobie do myslenia

    linuxpl.info - ponad 50 botów, 3 strony www
    Błędy? są jak na wiekszosci lecz nie za wiele (ost mieli problem z backupem ktory wykonuja raz na 14 dni stad wiekszosc bledow sie pojawilo na botach)

    Co najciekawsze przy zauwazonych wielu bledach sami zaproponowali przejscie na inny serwer u nich za ta samo cene (jakis nowszy czy nowsza maszyna nie wiem sam bo poki co nie przeszedlem)

    Kontakt z nimi niby jest 24 na dobe ale po 2 w nocy do 6 nad ranem maja juz niedostepne GG wiedz jesli pracuja to spia
    Na gg odpowiadaja na pytania ale jesli klient ich juz wkurza lub za duzo pyta to odsylaja na emaila

    Nie twierdze ze jest najlepszy twierdze ze ja na nim jestem i nie narzekam.
    Po wielu wyborach ponad 2 lata na nim siedze a narzekanie pojawilo sie dopiero po okolo 1,5 roku
    Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #17
      Po 4 latach spędzonych z home.pl nie zamieniłbym tego hostingu ma żaden inny błędów nie zauważyłem, jedyny mankament to PHP w wersji max 5.3, jeżeli chce się wyższą trzeba atakować na email
      Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

      Komentarz


        #18
        Do Darmowego można dodać ct8.pl nie zamula ale tylko 1baza może być [CHYBA jedna] :c ale i tak polecam jako darmowy

        Można również tutaj zobaczyć:
        http://www.webmasterzy.org/topic/598...ych-hostingow/
        i
        www.top100.wht.pl/
        Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodanie linków :D
        Najlepsze CzatyGG na
        SuppBocie
        (gg:48909067) pod
        komendą /Au

        Komentarz


          #19
          Dajcie sobie luz z tymi darmowymi...

          home.pl sobie za bardzo ceny winduje. Podobnie jak nazwa.pl

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
            Dajcie sobie luz z tymi darmowymi...
            A jeśli ktoś chce darmowy bo nie ma kasy na opłatę i tylko ma Swój jeden Czat?

            ct8 ma lekkie lagi (jak to darmowy) ale polecam. Mam tam jeden Czat do testów i nie narzekam.
            Najlepsze CzatyGG na
            SuppBocie
            (gg:48909067) pod
            komendą /Au

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
              A jeśli ktoś chce darmowy bo nie ma kasy na opłatę i tylko ma Swój jeden Czat?

              ct8 ma lekkie lagi (jak to darmowy) ale polecam. Mam tam jeden Czat do testów i nie narzekam.
              To musi byc to biedna osoba, az tak biedna ze zapewne nie ma tez neta, teraz srednie serwery pod strone dostaniesz za 20 - 50 zł wiec jak na boty GG dobre i to na rok wiec takowy wydatek to nie wydatek.
              O darmowych nawet lepiej nie wspominac nie dosc ze zamulaja wywalajac tym samym bledy na botach to sa znacznie wolniejsze i co najciekawsze jak ja to mowie bezprawne a jednak jakies prawo maja czyli w kazdej chwili moga walnac wam reklamy by miec wkoncu jakis zysk z tego co maja. Zapewne tylko czekaja az wiecej userow im przybedzie by czerpac korzysci, na platnych natomiast czegos takiego zazwyczaj nie ma bo placisz za to wiec zarobek maja z twych platnosci za serwer a jaki juz sobie cennik zrobia to juz od nich zalezy byle nie zniszczyli sami siebie wzgledem konkurencji ktorej jest dzis od groma

              Komentarz


                #22
                SiXwishlist - 5zł rocznie za 2GB miejsca... Dużo? Myślę, że nie.

                Komentarz


                  #23
                  Sprawa z tymi wszystkimi darmowymi hostingami wygląda tak, że jakąś korzyść w tym mają. W przypadku ct8 wyraźnie napisane jest, że będą na maila przysyłać reklamy. Dzięki za taki serwis, który sprzedaje swoje bazy mailowe do firm reklamowych lub sami rozsyłają spam...

                  Do tego są inne kruczki. Np. to, że darmówki nie robią backupów, a spotkałem już przypadek na jednym z hostingów znajomego, że serwer im padł całkowicie. Na szczęście mieli backupy. Wspomniane jest też, że mają prawo bez przyczyny skasować konto.

                  Co więcej stawiając tam bota łamiesz ich regulamin "Zabrania się umieszczania na stronach plików wykorzystywanych przez inne serwisy i strony WWW (hotlinkowanie) oraz gry komputerowe (tzw. fastdownload).".

                  Kolejny kruczek "W przypadku instalacji na stronie użytkownika oprogramowania nadmiernie wykorzystującego zasoby serwerów CT8.pl, np. hosting zdjęć, plików, skryptów do pobierania plików z innych stron itp. właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zablokowania konta." Jak wiadomo boty dość mocno obciążają serwer skoro xaa(proserwer) zablokowało ip GG w dawnych czasach, a nie licz na to, że darmowe hostingi będą miały dobre maszyny.

                  Komentarz


                    #24
                    no czy ja wiem czy boty mocno obciazaja serwer wiesz to pliki tekstowe nie jakies obrazki czy flashe (gdzie duzo serwerow zabrania czegos takiego by byly u nich gry typu flash ale o logo sie nie czepiaja ;d)

                    Z drugiej zas strony boty napewno maja znacznie (duzo) wiecej odwolan do serwera niz strona www wiec moze glownie o to ci chodzilo ....

                    Komentarz


                      #25
                      "pliki tekstowe" ciekawe. Serwerów dobrych i darmowych nie ma . Był jeden http://sanfre.eu/ ale rejestracja nie jest już możliwa podobnie onuse.pl

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
                        "pliki tekstowe" ciekawe. Serwerów dobrych i darmowych nie ma . Był jeden http://sanfre.eu/ ale rejestracja nie jest już możliwa podobnie onuse.pl
                        Skoro nie ma dobrych to zobacz Sobie ct8.pl. Onuse bodajże nie ma crona i panel tam jest dziwny. A na ct8 jest i cron, panel przejrzysty
                        Najlepsze CzatyGG na
                        SuppBocie
                        (gg:48909067) pod
                        komendą /Au

                        Komentarz


                          #27
                          ja oficjalnie polecam jatsu.pl

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez piotreczek Zobacz posta
                            "pliki tekstowe" ciekawe.
                            Tak, dzial poswiecony o ile sie nie myle jest do dzielenia sie listami hostingow pod boty GG tak?
                            Ja np nie tworze botow z obrazkow albo plikow typu swf (flash) tylko pliki php gdzie kazda linijka kodu jest tekstem stad tez sugestia ze to pliki tekstowe

                            Komentarz


                              #29
                              Nie o to mi chodziło, zresztą to było rok temu, nie pamiętam.
                              Pozatym widziałem serwery które obsługiwały tylko apache bez żadnych dodatków jak np. PHP, Python, C, czy Jave więc można byłoby zrobić tam tylko statycznego bota.
                              Zresztą samo PHP i MySQL lub MariaDB na serwerze zajmuje w pamięci około 1 gb, a każde kolejne odwołanie zostaje kompilowane i wykonywane więc nie są to pliki tekstowe takie jak by się mogło wydawać.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X