Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pliki na dysku E

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pliki na dysku E

    witam ponownie panowie mam pare pytan apropo gg 4.2, otoz:
    1. Na dysku E utworzyl mi sie folder cacheDir - co to jest ? (w nim sa foldery http i htps)
    2. Czy folder na E ggcache trzeba za kazdym razem usuwac recznie?
    3. Dostalem plik 40mb.... gdy probuje go odtworzyc to moje gg ma crasha i sie wylacza

    PS. Shreqg2 pozdrawiam

    #2
    1. folder na cache, powinien być ukryty, dziwne że go widać
    2. nie ma sensu go kasować, dzięki niemu nie musisz każdorazowo pobierać miniaturek z internetu, ciągnie mniej danych
    3. możliwe że to bug. jaki masz telefon? może za mało pamięci operacyjnej.
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    Komentarz


      #3
      ja na telefonie usuwam caly folder ggcache raz na tydzien okolo 10 do 40MB mi to wpie... zalezy ile na gg siede.
      dobrze ze nie jest ukryty dla tych co maja mniejsze karty.
      i dobrze ze na e:, bo jakby byl ukryty na c: to nie widzedzial by co mu wcina memore u mialby poziom krtyczny pamieci
      I wtedy hard format albo *#7370# bo wiecie ze symbian ma blad juz taki fabryczny ze lubi se wcinac pamiec na c:

      Choc ja ma SE U8I po sflashowaniu urochomieniem 1st runi restart mialem 45 MB na c:
      A powywalalem smieci i mam 65 MB z 73,7 MB
      I symbianek chodzi nadal nawet lepiej i w szybciej

      Dla tego dobrze ze go widac, jesli masz hackniety OS i znasz angielski to sobie wez Nokia File Browser i ukryjesz nadasz atrybuty itd.

      Good luck
      sigpic
      Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Kwiatek Zobacz posta
        1. folder na cache, powinien być ukryty, dziwne że go widać
        2. nie ma sensu go kasować, dzięki niemu nie musisz każdorazowo pobierać miniaturek z internetu, ciągnie mniej danych
        3. możliwe że to bug. jaki masz telefon? może za mało pamięci operacyjnej.
        kwiatku obydwa te foldery powinny byc ukryte ? cacheDir i ggcache? mam e52 hackniety 2gb karta... gg mam na c: i wolnego na c: mam teraz 20mb, open4all rzadko wlaczam (nie mam w autostarcie) .. te foldery nawet widac w menadzerze plikow nokii

        Komentarz


          #5
          To widocznie tak powinno być. Pewnie Team GG celowo zrobił folder widoczny, żeby można było sobie od czasu do czasu go wyczyścić. W innych aplikacjach, jeśli folder z cache jest niewidoczny, to w opcjach mamy "wyczyść cache", a w gg czyścimy ręcznie
          Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

          Komentarz


            #6
            Odnośnie crasha przy pobieraniu dużego pliku: problem rozwiązany w wersji 4.3 (jeszcze publicznie niedostępnej).

            Odnośnie cache'a: teraz czyści się sam, gdy zajmuje za dużo, tak, by zawsze trochę miejsca wolnego na karcie zostawić. W 4.3 będzie możliwość ustawienia ręcznie maksymalnego rozmiaru cache'a.

            Komentarz


              #7
              heh fajnie słyszec o tym ze juz pracujecie (macie) nad kolejna wersja.
              no i bedzie prawidlo z tym cache, dajcie tez by nie zezwalac na cache wtedy bedzie z neta ssac za kazdym razem i na bierząco
              ja zablokowałem dostep do tego folderu aplikacja i jak laczy mnie z serwerem pokazuje komunikat Błędu I/O E:/ggcache/.../http
              i działa noramlnie i mi nie smieci karty
              sigpic
              Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

              Komentarz


                #8
                @matemaciek, kolejna wersja też tak bogata w nowości? W sumie to pytam żeby wiedzieć czy długo trzeba czekać na kolejną.
                Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                Komentarz


                  #9
                  Różnica nie aż taka jak przy aktualizacji 4.1 -> 4.2, z bardziej wyczekiwanych feature'ów będzie ciemna skórka (-:

                  Komentarz


                    #10
                    Świetna wiadomość
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X