Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zaproszenie do beta testów Autorespondera

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zaproszenie do beta testów Autorespondera



    Czym jest Autoresponder?
    Autoresponder pozwala na uruchomienie na Twoim numerze Gadu-Gadu prostego asystenta. Będzie on za Ciebie odpowiadał na wszystkie wiadomości w taki sposób, w jaki sam go skonfigurujesz. Autoresponder będzie uruchamiał się tylko wówczas gdy będziesz niedostępny na Gadu-Gadu. Możesz wyłączyć komputer, a Twój numer Gadu-Gadu będzie ciągle dostępny i gotowy do rozmowy

    Czy uruchamiając Autoresponder mogę stracić mój numer GG?
    Uruchamiając Autoresponder nie stracisz swojego numeru Gadu-Gadu i nadal będziesz mógł z niego normalnie korzystać. Jeżeli uruchomisz swój komunikator będziesz mógł bez problemu przez niego rozmawiać ze znajomymi na GG. Autoresponder możesz zawsze w dowolnej chwili wyłączyć.

    Gdzie będą trafiały wiadomości do mnie gdy będę niedostępny na Gadu-Gadu?
    Jeżeli będziesz miał uruchomiony Autoresponder to wszystkie wiadomości podczas Twojej niedostępności na Gadu-Gadu trafią do panelu Autorespondera do zakładki Odebrane. Żadna z wiadomości nie zginie i wszystkie będą gotowe do przejrzenia właśnie w tej zakładce.

    Jak mogę zgłosić problem albo sugestię?
    Jeżeli masz problem lub chcesz nam zgłosić sugestię albo pomysł co jeszcze można dodać do Autorespondera to napisz wiadomość w tym wątku lub skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza https://boty.gg.pl/kontakt/

    Jak mogę wziąć udział w beta testach Autorespondera?
    1. Zaloguj się Twoim numerem Gadu-Gadu na stronie http://boty.gg.pl/autoresponder/
    2. Aplikacja Autoresponder poprosi Cię o dostęp do Twoich danych - kliknij przycisk "Zezwól"
    3. Uruchomi się wówczas zakładka "Start" aplikacji Autoresponder - kliknij w niej przycisk "Uruchom Autoresponder"
    4. Po uruchomieniu Autorespondera pojawi się panel zarządzania, który składa się z pięciu zakładek.
    5. Korzystając z Autorespondera kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na niebieskich chmurkach.
    6. Przejdź na zakładkę Autoodpowiedzi i kliknij w "Edytuj domyślną odpowiedź". Wpisz tam dla przykładu:
    "Napisz MIEJSCE aby dowiedzieć się gdzie teraz przebywam." i kliknij przycisk "Zapisz".
    7. Następnie kliknij na przycisk "Dodaj nową odpowiedź". W pierwszym mniejszym polu formularza wpisz "miejsce" natomiast
    w drugim większym polu wpisz na przykład "Na pewno nie ma mnie teraz przed komputerem Zostaw wiadomość - odpiszę po powrocie." i kliknij przycisk "Zapisz".
    8. Kliknij teraz "Wyloguj", które znajduje się w górnym prawym rogu.
    9. Aby Autoresponder zaczął działać musisz wylogować się również ze wszystkich komunikatorów na których jesteś zalogowany do GG np. komunikator GG10, WebGadu, Mobilne Gadu-Gadu.
    10. Twój Autoresponder jest uruchomiony i gotowy do odpisywania na wiadomości. Jeżeli ktoś napisze do Ciebie wiadomość o treści "miejsce" to Twój Autoresponder odpowie "Na pewno nie ma mnie teraz przed komputerem Zostaw wiadomość - odpiszę po powrocie." Jeżeli ktoś napisze do Ciebie inną wiadomość to Autoresponder odpowie "Napisz MIEJSCE aby dowiedzieć się gdzie teraz przebywam."
    11. Możesz oczywiście dodać dowolną liczbę odpowiedzi na zdefiniowane przez Ciebie słowa.

    #2
    Czy w tej wersji poprawiono już błąd polegający na tym, że deaktywując usługę numer użytkownika nadal był w Waszej bazie na liście botów (a co za tym idzie nakładano nań dodatkowe ograniczenia)?

    Komentarz


      #3
      I czy nadal jest standartowy opis?
      c0d3r.eu Zapraszam

      Komentarz


        #4
        Szkoda tylko, że wszystkie możliwe usługi w GG są likwidowane. Cud, że BotAPI jeszcze istnieje.

        Komentarz

        Pracuję...
        X