Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzanie się telefonu podczas używania gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Grzanie się telefonu podczas używania gg

    Podczas używania gg telefon mi się grzeje okrutnie, przy czym bateria znika z oczu dosłownie. Mam telefon LG GT540.
    Też tak macie?

    #2
    GG jest tle czy używasz non stop do rozmów? A może do gier w GG?

    Komentarz


      #3
      to bez znaczenia czy jest w tle czy jest na tzw "wierzchu" a telefon się grzeje jak cholera i jest cieplejszy niż czoło chorego, że tak to określę.
      Przy pisaniu dłuższym grzeje się mocniej, a jak jest w tle to jest chłodniejszy ale nadal ciepły a bateria dosłownie znika jak szalone szczególnie przy pisaniu dłużej niż 5 min z rozmówcą

      Komentarz


        #4
        Możesz podać numer wersji jaką masz? W którymś wydaniu były poprawki co do zużycia baterii...

        Komentarz


          #5
          Gg 3.3.1

          Komentarz


            #6
            Czy problem występuje przy użyciu innych aplikacji? Czy reinstalowałeś komunikator? Czy przy wcześniejszej wersji o ile takową używałeś pojawił się także podobny problem?

            Komentarz


              #7
              1.Żadnych innych aplikacji nie używam w czasie gdy jest gg w tle lub na "wierzchu"
              2. tak reinstalowałem, ale z innego powodu czyli problemy ze zaktualizowaniem do nowej wersji ale problem z niemiłosiernym grzaniem się pozostał.
              3. Tak przy gg 2.3.2 jak i 3.3.0 jak i obecnej problem nadal był aktualny

              Komentarz


                #8
                Może procesor za bardzo podkręcony?
                http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                Komentarz


                  #9
                  Nie padło najważniejsze pytanie. Korzystasz wtedy z sieci telefonicznej czy z Wifi?
                  Po sieci się grzeje prawie każdy telefon, jeden mniej drugi bardziej. Po wifi też, ale nie aż tak bardzo.
                  Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                  Komentarz


                    #10
                    @SapeR: nie jest podkręcony bo wogóle nie grzebałem w systemie ani nie rootowałem systemu.
                    @Kwiatek: działa mi po sieci, ponieważ mam słaby router i nie ma najmniejszego sensu żeby używać po Wi-Fi

                    Komentarz


                      #11
                      borsuk_20, więc zapewne grzeje się dlatego, że telefon korzysta z przesyłania danych po sieci. norma, każdy telefon który miałem po dłuższym przesiadywaniu w sieci był ciepły, nawet bardzo ciepły
                      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                      Komentarz


                        #12
                        Możliwe że jest to kwestia samego telefonu i jego wydajności, oraz faktu który podkreśla wyżej @Kwiatek i nic tu nie poradzimy, aczkolwiek jeżeli będziesz miał możliwość zobacz jak wygląda sytuacja z podłączonym wifi.

                        Komentarz


                          #13
                          Mi przy korzystaniu z wifi się nie grzeje lub nie odczuwam tego tak bardzo
                          c0d3r.eu Zapraszam

                          Komentarz


                            #14
                            c0d3r, a w temacie jest o grzaniu podczas korzystania z przesyłania danych po sieci, nie wifi
                            Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                            Komentarz


                              #15
                              No OK ale jak mi wytłumaczycie, że przy okazji żre mi baterię w ciągu 30 min do praktycznie zera przy korzystaniu ze zwykłej sieci tak jakbym grał w conajmniej mocną zasobożerną i bateriożerną grę?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X