Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzanie się telefonu podczas używania gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A moze to wina dostepnej pamieci telefonu?
    c0d3r.eu Zapraszam

    Komentarz


      #17
      No wiesz dostępna pamięć w LG Swifcie GT540 to 128 RAM jak w danych fabrycznych więc nie wiem czy to powoduje ekstremalne kończenie się baterii. Co więcej telefon mam już 1 rok i 4 miesięce i wciąż na gwarancji

      Komentarz


        #18
        No chyba że to juz wina samej bateri a tylko przy korzystaniu z gg ci się telefon grzeje ?
        c0d3r.eu Zapraszam

        Komentarz


          #19
          Tak przy samym używaniu gg mi się telefon grzeje. Żadnych innych aplikacji nie używam

          Komentarz


            #20
            GG v3.3.0.20000 - Gdybyś znalazł gdzieś taką wersję GG i ją zainstalował, to mielibyśmy odpowiedź, czy jest to wina połączenia. Ta wersja przy wygaszonym ekranie po około minucie przestaje słać dane do serwera i nie powinno wtedy się tak grzać. Problem jednak był taki, że komóra bywa rozłączana od serwera i miałem zgłoszenia, że na przykład wiadomości nagle przestają dochodzić do nadawcy, lub często rozłącza itp. Dlatego musiałem ten mechanizm wyłączyć.

            Komentarz


              #21
              OK. powiedz mi tylko jak mam taką wersję zainstalować po przeniesieniu na kartę pamięci. Mogę spróbować ale czy to nie wpłynie to negatywnie na tą obecną wersję którą mam?

              EDIT: co do rozłączania i niedochodzenia wiadomości to u mnie ten problem nie występował przy poprzedniej wersji ale za to dublował wiadomości
              Ostatnio edytowany przez borsuk_20; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #22
                To że tak dużo baterii zre to moze byc wina zasiegu Tez tak mam gdy mam 3G i gg wlaczone to bateria w oczach spada w gdy niema 3G (w ustawieniach zaznaczam opcje tylko 2G )to bateria prawie nie drgnie

                Komentarz


                  #23
                  no ja mam włączone 3G i 2G tyle że u mnie działa tylko 2G więc włączenie tylko na 2G nie rozwiąże problemu

                  Komentarz


                    #24
                    borsuk_20 to mi wygląda na złośliwość rzeczy martwych bo brat ma identyczny tel i jakoś nigdy nie słyszałem żeby narzekał, a gg ma włączone praktycznie cały czas. Owszę były sytuacje, że telefon mu się grzał ale raptem pare razy.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X