Zobacz wyniki ankiety: Czy korzystasz z GG Dysku?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Korzystam

12 48.00%
  • Nie korzystam

13 52.00%
  • Zastanawiam się

0 0%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Ankieta i sugestie związane z GG Dyskiem

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Paulina
    Go

Ankieta i sugestie związane z GG Dyskiem

Hej!
    Prosimy o oddanie głosu w ankiecie dotyczącej korzystania z GG Dysku. Czy korzystacie z tej funkcjonalności? Czy macie w związku z dyskiem jakieś własne sugestie? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Robiliśmy taką ankietę na fanpage'u GaduNews. 7 osób czasami korzysta, 30 w ogóle nie (marna ilość głosów, ale sezon wakacyjny więc...). Tutaj oczywiście też swój głos oddałem, zgadnijcie jaki? :>
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 06.07.2012 o 11:36

Taką ankietę powinniście zrobić jakieś rok albo 2 lata temu jak zaczynaliście projektować GG11. Wtedy byście wiedzieli czego ludzie chcą, czego nie chcą - GGDysku nie chcą, szkoda tylko Waszej pracy. Tak samo mieliście niewypał z tym portalem GG, co niby miał zastąpić Facebooka (ten z wersji GG10). Sorki za krytykę, no ale na ankietę to trochę chyba za późno.

Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Możliwe, że była taka ankieta w ramach Panelu Ariadna / GaduSonda.

Doświadczony GGadacz Awatar Boss
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S III
    FW telefonu
    EMC2
    W sumie ja na własne potrzeby korzystam z dysku.

Jest o ankieta typowo skierowana do świadomych użytkowników, a więc was forumowicze

@cezar399
    Myślę, że GG Dysk nie jest złym pomysłem, oczywiście nie wszystkim musi on odpowiadać. Pytanie się w ankietach na ten temat zdradziło by zamysł naszej kadry zarządzającej i nie zaskoczyło by nikogo. Co zaś się tyczy gg.pl - faktycznie nie jest to zbyt ciekawy serwis, dlatego pojawiło się beta.gg.pl i tym postaramy się zrehabilitować

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    Cytat Zamieszczone przez Tomek Gadu-Gadu Zobacz posta
    Jest o ankieta typowo skierowana do świadomych użytkowników, a więc was forumowicze

@cezar399
    Myślę, że GG Dysk nie jest złym pomysłem, oczywiście nie wszystkim musi on odpowiadać. Pytanie się w ankietach na ten temat zdradziło by zamysł naszej kadry zarządzającej i nie zaskoczyło by nikogo. Co zaś się tyczy gg.pl - faktycznie nie jest to zbyt ciekawy serwis, dlatego pojawiło się beta.gg.pl i tym postaramy się zrehabilitować
    Zrehabilitować się............
    Naprawdę, świetny dowcip......
    Wg mnie, jedyną, aktualnie możliwą, formą Waszej rehabilitacji, jest zamknięcie firmy GG Network !!!!!!!!!!!!!
    Za dużo naprawdę fajnych (czyt. dobrze przyjętych przez internautów) produktów (patrz. PolChat, Fora.pl i wiele wiele innych) bądź zepsuliście do stanu nieużywalności, bądź zlikwidowaliście kiedy były dobrze rozkręcone (i dużo się działo na nich; patrz - Polchat).
    Czemu się nie przyznacie i nie powiecie wprost - tak, macie rację, mieliśmy pomysł na biznes, ale spieprzyliśmy wszystko ?? Czemu tego nie zrobicie ?? Brak wśród Was odważnych osób, które w końcu przejrzą na oczy ?? Trochę pokory.....

Gadu Maniak Awatar SaperR
    Marka tel.
    ZTE
    Model tel.
    Blade
    FW telefonu
    Android 2.3.7
    Komunikator jest do komunikacji. Wystarczyłoby rozszerzenie funkcjonalności archiwum, czyli po prostu trzymanie przesyłanych plików w archiwum online, bez osobnego produktu jakim jest GG Dysk. Aktualnie GG ma wszystko: radio, serwis społecznościowy, prezenty, wirtualny dysk, pseudo-rozszerzenia pod nazwą Aplikacje i mnóstwo innych dupereli. Brakuje tylko najważniejszego elementu, dzięki któremu GG odniosło sukces - komunikatora.

Ps. Pamiętam jak (chyba) Pan Jarek Rybus śmiał się z WTW, bo przecież nowe GG będzie można łatwo dostosować do siebie, będzie lekkie (nadal nie wiem o co chodzi z lekkością) i w ogóle słitaśne. Teraz WTW pnie się w górę, a GG leci w dół. Dlaczego tak się dzieje? Bo WTW to komunikator

GG miało szansę, szczerze kibicowałem żeby nie spieprzono tego jak GG10. No ale cóż... życie

Paulina
    Go
    Prosimy o skupienie się na temacie wątku.

Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Generalnie czekam na opcję płatną. Obecnie na Dropboxie mam za darmo 14,8 GB (maksymalnie można mieć 16). Wtedy może zmienię zdanie co do tej usługi. Na razie nie jest dla mnie konkurencyjna wobec innych usług tego typu i właśnie głównie dlatego nie korzystam (inne braki zgłaszałem w oddzielnych wątkach).
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 06.07.2012 o 15:50