Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wsparcie wprowadzania tekstu dla fizycznej klawiatury vivaz pro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    wsparcie wprowadzania tekstu dla fizycznej klawiatury vivaz pro

    Witam.
    od razu postaram się nakreślić sugestie która mogła by pomóc,

    więc tak, jak wygląda klawiatura w vivaz pro wie pewnie każdy a jak nie

    Kod:
    http://www.google.pl/imgres?q=vivaz+pro&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1440&bih=813&tbm=isch&tbnid=2qHnaGa68ROrYM:&imgrefurl=http://www.telix.pl/artykul/sony-ericsson-przedstawia-vivaz-pro-3,32890.html&docid=xLDTOgOeVTdAIM&imgurl=http://www.telix.pl/images/gal/1727/sony_ericsson_vivaz_pro_00.jpg&w=500&h=382&ei=5H_5T5nXNMfNsgapxoikBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=384&vpy=152&dur=405&hovh=196&hovw=257&tx=155&ty=130&sig=104391454693916287563&page=1&tbnh=141&tbnw=185&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:1,s:0,i:74
    i teraz tak, gdy kliknie się ten niebieski guziczek po lewo u dołu raz to wtedy mamy możliwość wprowadzenia jednego znaku z trybu numerycznego (0-9) i symboli (; : () itd..) chodzi o te znaki niebieskie na klawiaturze co każdy pewnie wie gdy wdusimy niebieski guziczek dwa razy wtedy mamy do dyspozycji tylko klawiaturę numeryczną z tymi symbolami co się przydaje np przy pisanie numeru czy coś. ale na gadu jest tak że aby można było wpisać cyfrę lub symbol to niebieski guziczek trzeba trzymać co jest nie wygodne szczególnie gdy leże śpiący i piszę jedną ręką gdy by jakoś można było dać wsparcie aplikacji do wpisywania tekstu na vivazku pro myślę że Ci co mają ten tel byli by bardzo zadowoleni

    Pozdrawiam

    #2
    ja to zawsze wpisuje na czymanym BLUE czy to sms czy cos inne dla mnie wygodniej btw. pisanie na qwerty ssie baterie i grzeje go w moim przypadku, jesli masz wlączone podswietlanie
    da sie wylaczyc lub zmienic na dwie diody ale to przez modyfikacje firmware
    ja to pisze na ekranowce bez polskich znakow chyba ze mam tak spocone palce to na qwerty fizyczne

    to nie jest wada czy brak w gg tylko tylko interfejsu jak wiadomo to nowsze gg dziala na qt
    który nie uzywa systemowego wpisywania w przypadku SE jak w przypadku normalnego sms. zauuwaz inna ramke do tekstu
    tak samo w przypadku javy wpisywanie tez czeba czymac blue
    wpisywanie pl znakow to chyba wiesz jak klaw symboli i np E
    wiec to z tym blue czymanym i pisaniem to idzie w parze wpisywanie.

    by zrobic takie wsparcie to musieli by przepisac lub stworzyc nowa aplikacje pod vivaz pro czy jest sens im robienie im aplikacji tylko pod ten model?
    chyba ze im zdonujesz i zasponsorujesz to ci moze zrobią aplikacje dla tego SE.
    a jak wiemy ta aplikaja jest dedykowana dla nokii wiec brak wsparcia dla innych modelów to ze działa na tym telefonie to nic innego ze jest w nim symbian
    klienci nokii maja byc zadowoleni, obwiniac za to mozna Sony ze wybrali S60v5 jako system do tego urzadzenia.
    Mogli dac softa z PSP albo sprobowac WP7 w jakiejs specjalnej wersji LITE dla sony, lub tego nieszczesnego Androida
    ten telefon spełnia wymagania Windows Mobile 7 po za Pamiecią wewnetrzą i ROM

    ja tez mam ten SE i cieszmy sie gg za które nie czeba subskrypcji płacic.
    sigpic
    Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

    Komentarz

    Pracuję...
    X