Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11 LITE pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG 11 LITE pytanie

    Witam, chciałbym zapytać czy powstanie aplikacja dla użytkowników którzy nie potrzebują wszystkich funkcji obecnego gg i chcą mieć komunikator operujący na podstawowych funkcjach takich jak pisanie ze znajomymi i ewentualnie połączenia audio. Zajmujący mało miejsca, mały kształtny programik, który można używać także na pendrive i zabrać ze sobą. Obecna wersja stała się choinką z bombkami która zaczyna mi zacinać słabszego asusa na hp'ku na szczęście jeszcze tą "gierkę'' pociągnie. Przy pierwszej becie dało się grać w gta4 z włączonym gg. teraz nie lagi są masakryczne.. proszę spróbować bo przecież przez te super dodatki tracicie użytkowników na rzecz innych programistów którzy widzą ten problem, pozdr
    Mr AFK
    20
    Tak, chcę używać małej stabilnej wersji gg
    95,00%
    19
    Nie, wystarczy mi ten pamięciożerny kombajn
    5,00%
    1

    #2
    Masz dobre chęci, ale znając twórców GG nie zrobią tego .... oni, że tak powiem wszystko co dobre potrafią spartolić ....

    Komentarz


      #3
      Niestety zamiast gg Lite powstaje jedynie gg heavy. Można odnieść wrażenie, że projektantom tego programu płacą proporcjonalnie do ilości funkcji i zajętości pamięci, zamiast do szybkości i użyteczności.

      Komentarz


        #4
        No u mnie wraz z GG 11 miarka się przebrała Bylem cierpliwy i szczerze mowiąc liczyłem ze GG 11 wlasnie bedzie taka rewolucja i będzie lite, ewentualnie z dostepnymi grami itp dla chętnych podczas instalacji. Bylem tak ciekawy ze zainstalowałem sprawdzic - ściągałem z głównej strony polecane gg.
        Pierwsze co sie okazało to ze straciłem cale archiwum!! oczywiście zrobilem jego kopie, ale jej nie moglem importować (brak takiej funkcji), a skopiowanie do odpowiedniego folderu nic nie daje, bo ma zły format!
        Druga sprawa, ze nie ma duzo opdcji (dostepnych w nowe GG): szyfrowanie, wyszukiwanie z katalogu publicznego, dodawanie znajomych z katalogu(!), profil na haslo i wielu innych...
        Za to mamy dodanych kupę reklam startowych, gry i inne bzdury i nie dość ze one są, to jeszcze same sie wysuwają jak się najdzie myszka (choćby przypadkowo) na gg - pojawia się wtedy na polowe mojego ekranu (mam 19cali) ekran, z mnóstwem jakiegoś szajsowatego javascripta i javy co muli mi kompa na minute, bo tyle się zamyka to okno ^^
        W procesach explorera oczywiście GG pierwsze miejsce zaraz po starcie systemu
        Jak to w ogóle możliwe, by komunikator więcej pamięci pożerał od przeglądarki do internetu z tyloma funkcjami...
        papa kombajnie GG za stary jestem na takie zabawy.
        Ostatnio edytowany przez PanNikt; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz

        Pracuję...
        X