Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odzyskanie archiwum gg z serwera.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Odzyskanie archiwum gg z serwera.

    Witam.
    Mam pytanie, na które obawiam się, że znam odpowiedź, ale wolę zapytać bardziej doświadczonych użytkowników
    Czy istnieje możliwość odzyskania archiwów z serwera gg? Chodzi mi o bardzo stare archiwa, sprzed ponad roku, nie mam już nawet tamtej wersji na komputerze, a poza tym nie pamiętam czy nie formatowałem przez ten czas dysku, tak więc jedyna możliwość to to, że archiwa zapisują się gdzieś na serwerze i jest możliwość ich ściągnięcia. A więc?

    #2
    Niema takiej możliwości bo wtedy jeszcze nie było archiwum online, jedynie wersja lokalna archiwum jeśli usunąłeś to niestety ale zapomnij... Nawet gdyby to było niedawno odkąd jest archiwum online to i tak by Ci tego nie przywrócili nie ważne czy byś sam to usunął czy jakiś błąd by był i by Ci usunęło archiwum to i tak by Ci nie przywrócili tego ( ja tak miałem i powiedzieli ze nic nie zrobią ;/...). Więc zapomnij chyba ze masz gdzieś kopie folderu z gg swojego profilu jak nie to nic się nie da zrobić... Chociaż pewnie po stronie gg coś by się dało zrobić bo przecież wszystko przechodzi przez ich serwery i pewnie gdzieś to wszystko także maja zapisywane ale się do tego nie przyznają przecież :.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez sadowski Zobacz posta
      Chociaż pewnie po stronie gg coś by się dało zrobić bo przecież wszystko przechodzi przez ich serwery i pewnie gdzieś to wszystko także maja zapisywane ale się do tego nie przyznają przecież :.
      Czy Admin może się ustosunkować do tego stwierdzenia? Bo bardzo zależy mi na odzyskaniu archiwum sprzed 2012 roku, a wtedy jeszcze nie było archiwum online Jeśli to jest gdzieś na serwerach gg to będę skakać z radości, a nie mieć jakieś pretensje

      Komentarz


        #4
        To co napisał @Sadowski jest prawie zgodne z faktycznym stanem funkcjonowania opcji archiwizacji wiadomości. W związku z powyższym tylko uściślę te kwestie.

        Jeżeli miałaś GG w wersji starszej niż GG11, to archiwum było w nich przechowywane lokalnie, a nie na serwerach, stąd w przypadku: usunięcia archiwum, odinstalowania GG, postawienia na nowo systemu, odzyskanie archiwum nie jest możliwe.

        Jeśli jednak obok starszej wersji zainstalowałaś GG11 i zgodziłaś się na przeniesienie archiwum z tej starszej wersji do archiwum online, wówczas ono zostało przeniesione i możesz z niego korzystać logując się do najnowszej wersji GG. Archiwum takie będzie zachowane w przypadku postawienia systemu na nowo, odinstalowania GG, przypadkowego usunięcia katalogów GG z komputera itp. Nie będzie jednak zachowane w przypadku, gdy sama je skasujesz z poziomu komunikatora. Przy usuwaniu ukazuje się informacja o bezpowrotnym charakterze tej czynności, stąd nie jest możliwe odzyskanie skasowanych treści, bo te są usuwane z serwera.

        Komentarz

        Pracuję...
        X