Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta kolorystyki chatów w ciemnej skórce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ankieta kolorystyki chatów w ciemnej skórce

    Poniżej przedstawiam trzy możliwości kolorystyczne okna rozmowy w ciemnej skórce. Proszę o głos na ten, który ci się najbardziej podoba. Wersja pierwsza od trzeciej różni się kolorem tła.

    28
    Pierwsza
    25,00%
    7
    Druga
    60,71%
    17
    Trzecia
    14,29%
    4
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    oj trzeci kolor wygląda wyraźnie i najlepiej

    Komentarz


      #3
      Oczywiście druga wersja łatwiej rozroznic kto napisał wiadomosć
      c0d3r.eu Zapraszam

      Komentarz


        #4
        Ciemna wersja jest m.in. po to, żeby w nocy można było wygodnie korzystać z aplikacji. Żółty kolor nie dość, że zupełnie nie pasuje i wygląda jak błąd to jeszcze daje po oczach
        http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

        Komentarz


          #5
          Żółty nie pasuje kolorystycznie. Nie to, że nagle zrobił się znawca ze mnie kolorów itp, ale zwyczajnie - aplikacja jest utrzymana w mało jaskrawych barwach, a ta żółć nie pasuje totalnie. Obojętne jest mi czy będzie to wersja 1 czy 3 (nie dostrzegam różnicy) - byle nie druga.

          @c0d3r, kolor tła mi służy jako wystarczający sposób na odróżnienie rozmówców

          Komentarz


            #6
            Trzeci

            Komentarz


              #7
              @Qrix To w jaki sposób rozrozniasz to , a nie wystarczy zmienić na inny kolor bardziej przyjemny dla oka?
              c0d3r.eu Zapraszam

              Komentarz


                #8
                Wydaje mi się, że trzeci jest dobry. Żółtym literom nie mam nic przeciwko no ale generalnie lepsze jest to trzecie

                Komentarz


                  #9
                  trzeci najbardziej mi pasuje

                  Komentarz


                    #10
                    Druga wersja. Właśnie ten żółty jest fajny, a jakby tak zrobić możliwość konfiguracji kolorów przez użytkowników samodzielnie?

                    Komentarz


                      #11
                      Druga wersja

                      Komentarz


                        #12
                        na razie najwięcej głosów jest za drugą wydaje mi się, że najlepsza, ale nie dlatego, że są tam kolory jakie są, najlepsza jest dlatego, że dzięki takim różnym kolorom rozmowa się nie zlewa i odrazu widać kto co napisał, fajnie by było gdyby użytkownik sam wybierał kolor, bo wiadomo, ile osób tyle zdań, a tak to każdy sobie zrobi jak będzie chciał i wszystkim będzie pasować a co do koloru drugiej opcji... kolor można zmienić, ważne by się rozmowa nie zlewała, tak jak w 1 i 3

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X