Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słownik w v1.1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Słownik w v1.1

    Po instalacji nowej wersji najbardziej ucieszył mnie delikatnie zmieniony interfejs (działa płynniej) i dodanie słownika. Niestety ten drugi nie działa tak jak powinien. Owszem, doda ogonki bez problemu, ale na tym mi najmniej zależy. Mianowicie chodzi o literówki, pisząc np smsa kiedy napiszemy z błędem 'dlaczrgo', słownik automatycznie poprawi na 'dlaczego', w gg pokazuje sugestie ale nie poprawia literówki. Liczę na szybkie poprawienie błędu.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    #2
    Ta autokorekta nie jest taka super. Wczoraj dostałam sms-a od Hectora: "Spodnie się 10 min"
    Przekazałam mimo wszystko

    Komentarz


      #3
      Paulina nie zgłaszałbym tego gdyby nie to, że w smsach, mailach i innych aplikacjach prawidłowo poprawia, a w gg nie chce.
      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

      Komentarz


        #4
        Kwiatek ma rację, ta autokorekta bardzo się przydaje. Jasne, czasem źle poprawi, ale na tej małej klawiaturze ciężko jest zawsze trafić w potrzebną literkę, a słownik znacznie przyspiesza pisanie wiadomości.
        www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

        Komentarz


          #5
          Podczas ustawiania opisu również nie ma autokorekty. Dziwne to. Wszedzie w gg to usunęli, a ta opcja naprawdę ułatwia pisanie.
          Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

          Komentarz


            #6
            Nie tylko w WP7 jest to usunięte. Nie można wkleić niczego do opisu z tego co widzę, albo nie wiem jak, nie ma autokorekty... Czyżby specjalnie to okrojono? Tak samo jak dal WP7 jest i na symbianie, a testowałem na obu...
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #7
              Przekazałam również tę dotyczącą statusów.

              Komentarz


                #8
                W wersji 1.2 podobno poprawili słownik, ale u mnie bez zmian. Ogonki dodaje, ale autokorekty brak. Pisze "dlaxzego" w innych aplikacjach poprawia, w gg nie
                Sent from my Lumia 800 using Board Express
                Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                Komentarz


                  #9
                  Poprawiłem ten słownik w swoim modzie. Myślę, że o to właśnie chodzi.

                  Miło by było jakby Państwo z GG zrobili podobnie w najbliższym updacie, ponieważ aktualnie pisanie bywa dosyć problematyczne, tak jak napisał Kwiatek...
                  www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                  Komentarz


                    #10
                    Shreqg2, może napisałbyś w czym problem od strony programistycznej i Paulina zgłosiłaby wtedy to?
                    Bo ja na programowaniu się nie znam... jeszcze
                    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                    Komentarz


                      #11
                      Śmigam na urlop od jutra, w pracy będę 20.08, jeżeli będziecie mieć jakieś pilne poprawki, informujcie np. GGAdmina lub Hectora.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X