Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny problem z GG przy logowaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dziwny problem z GG przy logowaniu

    Witam!
    Dziś przy uruchomieniu GG w Beta 19829 mam problem że mam strasznie duże litery przy ekranie logowania jak i zarówno przy działaniu całej aplikacji dodam że przy korzystaniu nigdy tak nie miałem takich problemów odkąd testuje gg aplikacje próbowałem usunąc ją ponownie pobrać ponownie nadal nie rozwiązało to mojego problemu
    Poniżej zamieszczam zdjęcia
    Telefon: Samsung Monte

    zdjecie1.jpg
    Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].
    c0d3r.eu Zapraszam

    #2
    i? te litery takie straszne są?

    Komentarz


      #3
      No tak nie da sie korzystac dodam kolejne zdjecie
      zdjecie3.jpg
      Dodam ze wczesniej dzialalo poprawnie
      c0d3r.eu Zapraszam

      Komentarz


        #4
        c0d3r, zwróć uwagę na swoje wypowiedzi. W języku polskim nie ma większości wyrazów, które stosujesz. Polecam strony: na temat interpunkcji oraz znaków diakrytycznych. Uprzedzam: korzystanie z tabletu nie jest żadną wymówką.

        Komentarz


          #5
          Czcionka została powiększona celowo na dotykowych ekranach, żeby łatwiej było pacnąć w konkretną pozycję ne ekranie.

          Komentarz


            #6
            Na moim oelefonie to nie pasuje zupełnie dasz mi wersja gdzie jeszcze była mała czionka nie chce korzystać z tej wielkości z małą czionką mieściły sie wszystkie kontakty teraz ledwo 5
            Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].
            c0d3r.eu Zapraszam

            Komentarz


              #7
              http://m.gadunews.pl/ tu jest stara wersja 4.7.3.

              Komentarz


                #8
                @Qrix dzięki za pomoc ale wolę 5.0 niż płacić za 4.7.3 co mija sie z celem skoro nowa wersję mam darmową

                Do Wasky : a nie lepiej zrobić możliwość by każdy użytkownik mógł wybrać możliwość wielkości czionki bo w niektórych telfonach to zupełnie nie pasuje
                c0d3r.eu Zapraszam

                Komentarz


                  #9
                  U mnie tak samo... bardzo ciężko korzystać z aplikacji przy tak dużej czcionce :/

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X