Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Długi Rozruch Windows a gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Długi Rozruch Windows a gg

    Mam windows 7 i po aktualizacji gadu gadu 11 beta komputer znacznie zaczął wolniej się uruchamiać. Po formacie było jak być powinno niestety znów aktualizacja spowolniła. Pomimo usunięcia programu i wyczyszczenia programem rejestru i plików komputer się bardzo długo uruchamia. Jestem pewny bo tamtym razem też tak było. Co mam zrobić żeby uniknąć formatu.

    Da się poza tym wyłączyć tą aktualizacje czy nie??

    #2
    GG uruchamia się po starcie systemu, a nie w jego trakcie, zatem nie powinno mieć to wpływu na długość uruchamiania systemu.

    Komentarz


      #3
      Tu nie chodzi o samo uruchamianie tylko coś aktualizacja zepsuła. Tyle tylko nie wiem co aktualizuje i gdzie, żebym mógł to usunąć.

      Komentarz


        #4
        Instalowałeś inne programy, których instalacja może mieć takie skutki (z antywirusami na czele)?
        Kliknij w przycisk Star na Pasku Zadań.
        W pole [Rozpocznij wyszukiwanie] wpisz polecenie : msconfig
        Po otwarciu okna [Konfiguracji systemu] przejdź do zakładki [Uruchamianie] Sprawdź co się uruchamia wraz ze starem systemu.
        Przyjmij zasadę "niepotrzebne skreślić" czyli co można uruchomić później lub samemu i zobacz jak pójdzie. W razie dalszych problemów podeślij screen zakładki [Uruchamianie] wraz z parametrami komputera i dokładną informacją o wersji systemu.

        Komentarz


          #5
          Niestety znów jest problem. Po ostatniej aktualizacji problem powrócił. Pomimo tego że usunąłem gadu gadu wraz ze spisami w rejestrze komputer długo się uruchamia, nie nie chodzi mi o rozruch tylko moment Wczytywania windows, i wiem na 100 % że jest to wina gadu gadu. Co jest i dlaczego tak się dzieje.
          Windows 7 64
          Proszę porad typu żebym wyłączył wszystkie aplikacje w msconfig nie doradzać bo już to dawno robiłem


          Już wiem co było przyczyną. Wyłączenie usługi "Podstawowy aparat filtrowania" naprawia problem z uruchamianiem. Teraz pytanie dlaczego aktualizacja gadu gadu 11 spowodowała tak długie włączanie się systemu. Jak to naprawić.
          Nie mogę mieć tej opcji wyłączonej bo wtedy antywirus nie działa. Teraz macie ułatwione zadanie, żeby doradzić
          Ostatnio edytowany przez Smokk; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz

          Pracuję...
          X