Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

działa czy nie działa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    działa czy nie działa?

    Mam problem od wczoraj próbuje zainstalować sobie gg11 i co?
    wczoraj w ogóle nie chciało się ściągnąć a dziś się udało i nawet działało ale się zacięło i wyłączyło no to jeszcze raz je włączyłam ale znów było to samo ,a teraz jest jeszcze gorzej bo przy otwieraniu tzn po wybraniu konta wgl nic się nie pojawia ;/
    a tak na ogół gg11 mi się bardzo podoba tylko właśnie jak pozbyć się tego problemu??

    #2
    Podaj może konfigurację sprzętową?

    System (jaki, czy Windows i jeśli tak to jaka wersja [vista,xp,7?] i ilo bitowy [32,64bit?])
    Jeśli umiesz znaleźć, to moze też procesor i ilość RAMu,

    Wersję GG której używasz (i nie "najnowsza" bądź "aktualna", tylko konkretny build z GG->o programie, co do jednej cyferki i kropki, oczywiście jeżeli w ogóle możesz to sprawdzić)

    Oraz, czy są jakieś konkretne objawy? Opisz może nieco obszerniej, w jaki sposób się zacina, przy jakim etapie, czy próbowałaś instalować ponownie?
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      Windows xp chyba 32 bitowy , procesor nie wiem 512RAM

      bulid 10102 (gg8)

      zacznę od początku najpierw wgl tego gg11 nie mogłam ściągnąć, potem cudem mi się udało i po uruchomieniu działał nawet dobrze i po jakieś 15 min się zacinał się podczas otwierania okna wiadomości, przy otworzeniu ustawień całkiem się zacięło ze nic nie dało się zamknąć i po kilku minutach komunikator sam się włączał i znikało wszytko , następnie po klikaniu by włączyć albo wcale nic się nie pojawiało albo pojawiał się samo okno logowania to wybierałam interesujące mnie konto klikałam na zaloguj i okienko znikało i już potem nic się nie pojawiało

      Komentarz

      Pracuję...
      X