Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działający imap w Windows Live Mail

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie działający imap w Windows Live Mail

    Witam, dzisiaj postanowiłem dodać do Windows Live Mail swoje konto GG, skonfigurowałem wszystko dobrze według strony http://poczta.gg.pl/lekcja/2, jednak nie odbiera mi wiadomości, każda próba odbioru wiadomości kończy się błędem :

    "Nie można wysłać lub odebrać wiadomości na koncie Seba. Pobieranie nagłówków dla folderu op.pl nie zostało ukończone. Uwierzytelnianie PLAIN nie powiodło się. Żadna z metod uwierzytelniania obsługiwanych przez Twój serwer IMAP (jeżeli jakieś są obsługiwane) nie jest obsługiwana na tym komputerze.

    Odpowiedź serwera: Twoje polecenie IMAP nie może zostać wysłane do serwera w związku z błędami nie związanymi z siecią. Może to oznaczać, na przykład, brak pamięci w Twoim systemie.
    Serwer: 'imap.gg.pl'
    Identyfikator błędu w programie Poczta usługi Windows Live: 0x800CCC0F
    Protokół: IMAP
    Port: 993
    Zabezpieczenie (SSL): Tak"

    Proszę więc o pomoc w tej sprawie

    #2
    Rozumiem, że chodzi tutaj o konto dla numeru GG, który podałeś w danych?

    Komentarz


      #3
      tak

      Komentarz


        #4
        Kod błędu 0x800ccc0f: oznacza on, że połączenie z serwerem zostało przerwane.

        Ten problem może występować wówczas, gdy włączona jest opcja ochrony antywirusowej w wiadomościach e-mail. Sprawdź, czy zadziała wyłączenie tej ochrony i dodanie w opcjach konta e-mail programu pocztowego ustawień serwera pocztowego.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
          Kod błędu 0x800ccc0f: oznacza on, że połączenie z serwerem zostało przerwane.

          Ten problem może występować wówczas, gdy włączona jest opcja ochrony antywirusowej w wiadomościach e-mail. Sprawdź, czy zadziała wyłączenie tej ochrony i dodanie w opcjach konta e-mail programu pocztowego ustawień serwera pocztowego.
          Rzeczywiście to było to, AVG mi blokowało pocztę Dzięki

          Komentarz

          Pracuję...
          X