Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG nie może połączyć się z internetem (the target of the name cannot be found)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG nie może połączyć się z internetem (the target of the name cannot be found)

    Witam, chciałem sobie przetestować nowo wydaną wersję GG na java me, niestety próba połączenia GG z internetem kończy się z błędem :

    "Błąd połączenia (javax.microedition.io.ConnectionNotFoundException :the target of the name cannot be found.)"

    Telefon : LG Bali GM360

    Pozdrawiam Xanter
    Ostatnio edytowany przez RetnaX; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    mam to samo

    teraz dziala widac sa problemy z polaczeniem internetowym tego gg czasem
    Ostatnio edytowany przez nightriders87; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Xanter, poprzednia wersja działała dobrze? Może masz jakieś ustawienia uprawnień java (dostęp do sieci itd.) dla danej aplikacji? W nokiach i Samsungach, czasem w LG które nie mają systemów typu symbian, android itd, po lewokliku są dostępne opcje "dostęp aplikacji". Upewnij się ze ustawiłeś punkt dostępu i próbuj różnych, jeśli masz taką możliwość... Bo ja tu nie widzę innej opcji
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #4
        Wersji beta nie testowałem, ale poprzednie GG z serii 4.7.3 działało ;P

        Próbowałem sam coś poustawiać i w ustawieniach java zmieniłem profil z Java Wap na Java Internet i zadziałało

        Komentarz


          #5
          No i widzisz
          Fajnie, że już działa.

          Pozdr.
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz

          Pracuję...
          X