Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Błąd: Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)

Model tel.
    Samsung S5610

Błąd: Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)

Witam posiadam samsunga s5610 w orange i po uruchomienie gg oraz zalogowaniu następuje próba połączenia i pobrania listy kontaktów. Widnieje napis u góry ekranu Łącze 0% i następuje błąd : " Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)"

Doświadczony GGadacz Awatar RetnaX
    Marka tel.
    Xiaomi
    Model tel.
    Redmi 5A
    A umożliwiłeś aplikacji dostęp do internetu ? U mnie na samym początku pojawiają się komunikaty, które trzeba zaakceptować
    Ostatnio edytowane przez RetnaX ; 24.07.2012 o 13:55

Model tel.
    Samsung S5610
    Tak zrobiłem uruchamia się gg wyskakuje to okienko w którym powinny być kontakty i wtedy wyskakuje ten błąd

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

nie wiem co się stało ale po ponownym uruchomieniu gg (teraz) zaczęło działać w moim telefonie. Lecz po zamknięciu go i otworzeniu ponownie znów wyskakuje ten błąd ale tym razem mam juz sciagniete kontakty na telefonie

Model tel.
    Samsung S5610
    Uruchamiałem tą aplikacje po skonfigurowaniu połączenia gprs w orange działa tylko raz przez chwilę i znów przestaje do momentu pobrania i zainstalowania jeszcze raz , po uruchomieniu jej z konfiguracją orange wap wyskakuje błąd "Brak połączenia (java.io.IOException: TCP open)". Po kliknięciu OK aplikacja wyświetla listę operatorów po czym wybieram orange i wyświetla się komunikat "brak połączenia (java.io.IOException: Bad record type (72) or version (84.84))"
    Czy można coś na to poradzić?

Paulina
    Go
    Czy posiadasz zainstalowaną jedynie aplikację 5.1, czy też w telefonie znajdują się również inne aplikacje mobilne GG?

Model tel.
    Samsung S5610
    Posiadam tylko wersję 5.1

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Zainstaluj wersję z tego linka: http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/ssl/mgg.jad i powiedz czy ta wersja działa. Jeśli będzie się łączyć poprawnie, to poprawka z tej wersji wejdzie na najbliższe wydanie.

Model tel.
    Samsung S5610
    Próbowałem zainstalować ale wychodzi błąd certyfikatu : Aplikacja niepodpisana. Pobierz poprawną wersję GG.

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

a wracając do poprzedniej wersji(5.1.0.20000) to po pierwszym uruchomieniu GG działa poprawnie po zamknięciu i otwarciu ponownie po ok 10 minutach dalej działa lecz po uruchomieniu po godzinie lub później od ostatniego uruchomienia przestaje działać i wyrzuca błąd: Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    A na pewno instalujesz, wpisując końcówkę "jad" a nie "jar"? Ta wersja jest podpisana i nie powinno być z nią żadnych problemów przy uruchamianiu.

Model tel.
    Samsung S5610
    ok zainstalowałem jad potestuje teraz ta wersje i napisze czy dziala
    Ostatnio edytowane przez barat5511 ; 31.07.2012 o 11:43