Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd: Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd: Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)

    Witam posiadam samsunga s5610 w orange i po uruchomienie gg oraz zalogowaniu następuje próba połączenia i pobrania listy kontaktów. Widnieje napis u góry ekranu Łącze 0% i następuje błąd : " Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)"

    #2
    A umożliwiłeś aplikacji dostęp do internetu ? U mnie na samym początku pojawiają się komunikaty, które trzeba zaakceptować
    Ostatnio edytowany przez RetnaX; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Tak zrobiłem uruchamia się gg wyskakuje to okienko w którym powinny być kontakty i wtedy wyskakuje ten błąd

      ---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

      nie wiem co się stało ale po ponownym uruchomieniu gg (teraz) zaczęło działać w moim telefonie. Lecz po zamknięciu go i otworzeniu ponownie znów wyskakuje ten błąd ale tym razem mam juz sciagniete kontakty na telefonie

      Komentarz


        #4
        Uruchamiałem tą aplikacje po skonfigurowaniu połączenia gprs w orange działa tylko raz przez chwilę i znów przestaje do momentu pobrania i zainstalowania jeszcze raz , po uruchomieniu jej z konfiguracją orange wap wyskakuje błąd "Brak połączenia (java.io.IOException: TCP open)". Po kliknięciu OK aplikacja wyświetla listę operatorów po czym wybieram orange i wyświetla się komunikat "brak połączenia (java.io.IOException: Bad record type (72) or version (84.84))"
        Czy można coś na to poradzić?

        Komentarz


          #5
          Czy posiadasz zainstalowaną jedynie aplikację 5.1, czy też w telefonie znajdują się również inne aplikacje mobilne GG?

          Komentarz


            #6
            Posiadam tylko wersję 5.1

            Komentarz


              #7
              Zainstaluj wersję z tego linka: http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/ssl/mgg.jad i powiedz czy ta wersja działa. Jeśli będzie się łączyć poprawnie, to poprawka z tej wersji wejdzie na najbliższe wydanie.

              Komentarz


                #8
                Próbowałem zainstalować ale wychodzi błąd certyfikatu : Aplikacja niepodpisana. Pobierz poprawną wersję GG.

                ---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

                a wracając do poprzedniej wersji(5.1.0.20000) to po pierwszym uruchomieniu GG działa poprawnie po zamknięciu i otwarciu ponownie po ok 10 minutach dalej działa lecz po uruchomieniu po godzinie lub później od ostatniego uruchomienia przestaje działać i wyrzuca błąd: Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)

                Komentarz


                  #9
                  A na pewno instalujesz, wpisując końcówkę "jad" a nie "jar"? Ta wersja jest podpisana i nie powinno być z nią żadnych problemów przy uruchamianiu.

                  Komentarz


                    #10
                    ok zainstalowałem jad potestuje teraz ta wersje i napisze czy dziala
                    Ostatnio edytowany przez barat5511; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #11
                      A jak ściągasz jar to nie masz certyfikatu! Jeśli nie potrafisz zainstalować tej wersji, którą wysłałem, to niestety nie ma jak przetestować poprawki i poprawka nie wchodzi do wersji oficjalnej.

                      Komentarz


                        #12
                        tak ale udało mi się zainstalować wersje .jad i jest błąd jak wyżej a żeby to zrobić i instalować wersje jad muszę mieć w tym samym katalogu wersje jar bo inaczej wywala błąd ze nie znaleziono wersji jar

                        ---------- Post added at 11:54 ---------- Previous post was at 11:47 ----------

                        po kolejnej próbuje zainstalowania i uruchomienia aplikacja ściągnęła listę kontaktów, na razie jestem dostępny ale nie wiem jak długo teraz uruchomię ja parę razy i zobaczę czy za każdym razem będzie się logować do konta gg

                        ---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

                        po zamknięciu i uruchomieniu GG po 5 minutach znowu wyskakuje błąd: Brak dostępu do Internetu. (java.lang.Exception: Couldn't connect to appmsg)

                        ---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

                        a oto mój telefon trzeci od lewej na tym zdjęciu i niby na nim działa gg
                        Ostatnio edytowany przez barat5511; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X