Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mylące słoneczko w oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mylące słoneczko w oknie rozmowy

    witam, mam sugestie odnośnie okna rozmowy w nowym GG. chodzi o to , ze słoneczko ktore znajduje sie kolo nazwy uzytkownika u góry w oknie rozmowy jest caly czas żółte (symbol gg) to jest mylące inne osoby, poniewaz nie wiadomo czy to jest sloneczko statusu gg czy ikonka gg. natomiast w oknie rozmowy pokazuje sie wlasciwe sloneczko ze statusem. Dlatego uwazam , ze sloneczko u gory w oknie rozmowy jest zbedne gdyz tylko myli niepotrzebnie i wprowadza w blad użytkowników rozmowy. CHODZI O TO CO JEST W CZERWONEJ RAMCE NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU. U GÓRY JEST SŁONECZKO ŻÓŁTE A PONIŻEJ SŁONECZKO CZERWONE. I TO SIĘ MYLI WŁAŚNIE. TRZEBA TO POPRAWIC BO JEST MYLĄCE. W ZAŁĄCZNIKU PLIK.


    Ale nie robimy zbiorczych tematów!, przeniesione
    Załączone pliki

    #2
    Mnie na początku także myliło, i jestem za usunięciem go, lub dostosowaniem do aktualnego statusu danej osoby

    Komentarz


      #3
      To słoneczko na górze to po prostu logo programu. Inną sprawą jest to, że identyczne słoneczko jest używane jako status

      Komentarz


        #4
        bardzo mylące, w wersji z czwartku nie było tego problemu a w nowej wersji jest

        Komentarz


          #5
          W pełni się zgadzam, te słoneczko mnie wkurza, tym bardziej że jest bobrze widoczne i je pierwsze widzę, a te pozakujące stan kontaktu trzeba "wypatrzeć" bo u mnie jest za małe.

          Komentarz


            #6
            To jest już zgłoszone do poprawy

            Komentarz


              #7
              Najlepiej wogle usunąć to słoneczko. Po co one potrzebne ? Aktualny stan rozmowy można sprawdzać na zakładkach.

              Komentarz


                #8
                wlasnie, bardzo mylace

                Komentarz

                Pracuję...
                X