Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czat na BotAPI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    czat na BotAPI

    Witam, kupilem skrypt chatu kanalowego, i do dzialania wymaga on BotAPI i tu moje pytanie, mam tylko 4 pliki, MessageBuilder.php PushConnection.php czat.php i commands.php. Na stronie botapi trzeba podac adres do wiadomosci pull, i nie wiem ktory z tych plikow wskazac zzamiast pull
    Już niedługo...

    #2
    Byś poczekał chwilkę, to byś miał go za darmo - za jakiś czas opublikujemy źródła PoGGawędki na GitHubie.

    To który plik należy podać powinien wskazać autor skryptu w dokumentacji lub jakimś 'readme', będzie to czat.php lub commands.php, strzelam, że to pierwsze. Jak nazywa się skrypt tego czatu?
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Oo udostępnicie? To dobrze, poradziłem już z tym sobie, to jest plik czat.php
      Niestety mam kolejny problem, bot nie wysyła wiadomości do online, ale dzięki za pomoc
      Już niedługo...

      Komentarz


        #4
        i co?
        Kiedy udostępnicie?

        Komentarz


          #5
          Teoretycznie łatwo jest to samemu zrobić o ile czai się bazę
          Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

          Komentarz


            #6
            Witam.
            w sprawie tego skryptu: naprawialem go juz nie jednej osobie. Autorem niego jest bodajze SzymQ lub Satros. nie wiem. W kazdym razie kod jest haotyczny i zle skonstruowany. Proponuje wejsc na boty.gg.pl i uczyc się od podstaw PHP i MySQL bo na moje oko z tego kodu nic nie bd. Co prawda działa ale czat znacznie odstaje od reszty czatow. Lepiej juz miec kanal na jakims z czatow kanałowych.

            Co do PoGGawędki kiedy zostanie opublikowana .? Chętnie spojzałbym w kod

            Pozdro Wazniak.

            Komentarz


              #7
              Trudno powiedzieć Nie chcę obiecywać żadnych terminów. Zanim kod będzie opublikowany, to chcielibyśmy go tak poprawić, aby ten chaos o którym mówisz nie występował również w tym skrypcie. Póki co trzeba to trochę przebudować

              Komentarz


                #8
                Miło słyszec. "Nowi" mieliby od czegos porządnego do zaczęcia bo jezeli od początku wyuczy się złych nawyków to cięzko potem je usunąc. A wiele takich oto młodziakow do mnie pisze czy mam jakis prosty kod dla nich lecz ja niestety nie mam takich łatwiejszych, a tak mógłbym odesłac do tego oto skryptu zamiast do boty.gg.pl

                Komentarz


                  #9
                  odeslij ich do mnie zjem ich na sniadanie

                  Komentarz


                    #10
                    WujcioMattt ja Ci mogę poszukać napalonej , powiem Ci że mam jedną swego czasu wchodziła na czaty, póki nie zadarła ze mną jak chcesz podeślę Ci jej fotę

                    Komentarz


                      #11
                      Mi podeślij hahahah

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez DonMillson Zobacz posta
                        WujcioMattt ja Ci mogę poszukać napalonej , powiem Ci że mam jedną swego czasu wchodziła na czaty, póki nie zadarła ze mną jak chcesz podeślę Ci jej fotę

                        dawaj zajmiemy sie nią z wazniakiem

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X