Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[iOS] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [iOS] BETA - Wasze opinie

    W tym temacie proszę o wpisywanie wszelkich opinii, błędów i sugestii, znalezionych w beta GG dla iOS.

    #2
    beta zainstalowana i wiec tak błędy ten był już od poprzedniej wersji GG gdy piszemy z kimś i schowamy klawiaturę a potem znowu klikniemy żeby napisać coś to treść rozmów ucieka w lewa stronę ekranu i widzę tylko datę wysłania żeby wrócić do rozmowy to muszę na tym skrawku co są daty wiadomości pociągnąć palcem w dół żeby się klawiatura schowała bo na czarnym tle nie reaguje wogule, gdy już klawiatura się schowa to albo zostaje tak jak było te rozmowy w lewej części ekranu tylko daty i do końca okna dochodzą, albo powraca ze widać całe rozmowy tylko że na 1/3 części górnego ekranu a niżej jest czarne tło które nie reaguje a gdy przewijam rozmowy to na tej 1/3 ekranu się ucinają.
    Kolejny problem to problem który występuje od początku tzn migracja archiwum z wersji poprzedniej GG nie działa ;/ tzn po zaktualizowaniu gg z wersji 2.3.0 do 3.4.0 w plikach widzę ze migracja trwa co jakiś czas robi się plik journail czy jakoś tak (tak samo jak sie robi podczas migracji w GG11) ale w archiwum nie mam tych rozmów ;/, tzn mam 2 kopie jedna się zgrała ale tam miałem tylko kilka wiadomości no i nowszą kopie ale ta się nie zgrywa albo zgrywa się tylko cześć, trudno mi teraz ocenić bo trochę tego jest ale nie zgrywają się rozmowy od czerwca poprzedniego roku, może jest to spowodowane ilością rozmów na PC tez miałem problem gdy było dużo wiadomości to zgrywała się tylko cześć, to wtedy usuwałem i zostawiałem kilka i je zsynchronizowało i potem znowu tylko ze inne zostawiałem i się zgrało jakoś, tutaj tak nie działa zostawiłem archiwum z jedna osoba tylko i dalej nie zgrywają się wiadomości. Naprawcie to w końcu albo dajcie komunikat ze trwa migracja archiwum i czy zakończyła się pozytywnie lub nie i jakiś błąd wtedy może to coś pomoże.

    taka moja sugestia żeby dodać niebieską ikonkę statusu bądź jakiś komunikat gdy dana osoba jest zalogowana na mobilnym gg jak było to kiedyś.

    I moje propozycja to ze może zrobilibyście taki program na PC do importu archiwum specjalnie ze podajemy dane do swojego konta gg wybieramy plik z archiwum i się on importuje do archiwum online napewno wielu osobom by to pomogło i można było by dokładnie znaleźć błąd po której stronie leży.

    Pozdrawiam

    Komentarz


      #3
      wersja GG 3.4(20086)
      import archiwum dalej nie dzieła.
      Problem z wyświetlaniem niektórych opisów, wygląda to tak ze ostatnia cześć opisu jest obcięta w połowie, na każdej opcji "skrócony" bądź "pełny" tak jest i to nawet ta krótkim opisie takim 2 linijkowym, 2 linijka jest w połowie poziomo przecięta a inny opis dłuższy wyświetla się poprawie, ale też inny dłuższy opis u jednej osoby tez mi tak ucina ostatnie zdanie ;/
      a tak to ok jest

      Komentarz


        #4
        wersja GG 3.4 (20095)
        poprzednie błędy naprawione został tylko jeden z importer archiwum bo wciąż nie działa:
        - uaktualnię starsza wersje z moim profilem do najnowszej GG 3.4 (20095) to z początku widać ze wprowadziliście informacje "Trwa optymalizacja bazy danych..." i pasek sobie leci i leci i leci dojdzie do końca okienko znika i jestem zalogowany na swoim profilu wchodzę w archiwum i niema tam rozmów które się przed chwila importowały. Naprawcie to w końcu

        a tak to ok jest

        Komentarz


          #5
          Jak wspomniał kolega wyżej. Błąd polega na tym, ze przykładowo jeśli znajomy ma opis złożony z 3 linijek, to trzecia jest ucieta w pół.

          Komentarz


            #6
            wersja GG 3.4 (20095)
            błąd; gdy piszemy z kimś i gestem chcemy zamknąć rozmowę to GG łapie crash i się wywala ;/

            Komentarz


              #7
              wersja GG 3.4 (20095)
              jeśli otworzymy wiadomość z powiadomienia push na ekranie głównym to nie możemy przejść potem do głównego ekranu z tej wiadomości ani przez < które jest przed nazwą kantaku ani przez zamknięcie rozmowy z menu. Jedyną opcją jest zamknięcie aplikacji z paska multitaskingu i jej ponowne uruchomienie przez ikonę GG

              Komentarz


                #8
                wersja GG 3.4 (20164) appstore

                2 błędy
                * jeśli mamy zapamiętany profil na tel i zmienimy hasło to podczas logowania wyskakuje komunikat ze złe hasło potwierdzam ok i nie można wpisać nowego hasła nic bo nie reaguje dotyk ;/

                * kolejny błąd podczas próby importu archiwum jest komunikat "Trwa wznawianie..." pasek postępu trochę skoczy o aplikacja się wyłącza ;/

                iPhone 3G 4.2.1

                Komentarz


                  #9
                  Z tym paskiem potwierdzam - trzeba wlaczac Appke kilka razy zeby dalo sie uzywac GG 3.4

                  Komentarz


                    #10
                    Kiedy jakas kolejna wersja ?

                    Komentarz


                      #11
                      Coś tajnego budują chyba i wielkiego skoro nic od wakacji nie było w świat wypuszczane z żadnej apki mobilnej Oby to coś miało sens...

                      Komentarz


                        #12
                        Moze ktoś z gg sie wypowie czy w tym roku mozemy jeszcze czegoś oczekiwać , no mam nadzieje ze cos tam maja tajnego i ze niedługo to udostępnia

                        Komentarz


                          #13
                          > Moze ktoś z gg sie wypowie czy w tym roku mozemy jeszcze czegoś oczekiwać

                          tak

                          Komentarz


                            #14
                            Ale odpowiedz sądząc po tym jak bylo wcześniej obstawiam ze cos wypuszczą w ostatni tydzień w roku :p

                            Komentarz


                              #15
                              Ja czekam na porzadne GG na iPada....doczekam sie w tym roku?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X