Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

iPhone 3g GG nie uruchamia się

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    iPhone 3g GG nie uruchamia się

    Posiadam iPhona 3G. Pobrałem GG na telefon z AppStore. Wlaczam GG, wpisuje login i hasło, daje zaloguj i tu pojawia sie problem.
    Widać, że aplikacja wgrywa się, jednak nie przechodzi dalej. Na ekranie pozostaje dalej login i haslo, tak jakby GG sie zawiesiło. Nie wyskakują żadne komunikaty. Sytuacja ta występuje zarówno przy połączeniu WIFi jak internet GPRS.

    Dodam, że gdy próbuje włączyć beta GG poprzez przegladarke ze strony (przez WiFi i internet gprs), wyskakuje komunikat, że adres jest nieprawidłowy i równiez nie da sie wlaczyc gg.
    Czym to moze być spowodowane?

    #2
    A ile tak czekasz ? mi z początku jak zacząłem używać nowego GG to tez z 4 min czekałem i dopiero poszło dalej. Używałeś już wcześniej nowego GG na iPhone ? albo logowałeś się na GG11 bądź poprzez stronę beta.gg.pl ?
    Czy instalowałeś na czysto GG z appstore czy aktualizowałeś poprzednią wersje ? spróbuj usunąć GG i jeszcze raz zainstalować.
    może masz dużo kontaktów ? i GG je ściąga i avatary do nich i dlatego się zwiesza tak.
    Mógł byś jeszcze podać jaką masz wersje softu na telefonie.

    Komentarz


      #3
      Czekałem nawet do 20 minut i nic. Telefon mam od niedawna, kupiłem od kumpla. Robiłem aktualizację oprogramowania i wgrywałem GG z appstore. Próbowałem odinstalować, potem znowu instalować i nic. dalej to samo. Potem zrezygnowałem z tego i chciałem siedziec na gg poprzez strone www. No i niestety dalej nic. wyskakuje komunikat ze nie mozna uruchomic bo jest nieprawidlowy adres. Kontaktów mam garstke, wiec to raczej nie to.
      A gdzie mozna sprawdzic wersje softu?

      Komentarz


        #4
        ustawienia -> ogólne -> to urządzenie -> wersja i tam będzie
        ale jak piszesz że aktualizowałeś to pewnie masz najnowszą czyli 4.2.1
        u mnie niema problemu wiec radził bym Ci wprowadzić tel w tryb DFU i przywrócić soft i wtedy powinno być OK
        tel włączony i podłączony pod usb i kolejno trzymasz home 5s potem trzymając nadal home wciskasz power i trzymasz 10 sekund (jak tel zgaśnie to czekasz z 3, 4 sekundy) i puszczasz power ale dalej trzymasz home i po 20-30 s wykryje ci telefon w trybie DFU na ekranie wtedy nic się nie wyświetla i w itunes bierzesz odtwórz i się wgra na nowo oprogramowanie
        tracisz wtedy wszystko co miałeś na telefonie kontakty sms gry, jak ci go przywróci to nie odtwarzaj z kopi tylko stwórz nowego iphone i zainstaluj wtedy gg i powinno działać jeśli to jakiś błąd po twoje stronie tzn z tel twoim.

        Komentarz


          #5
          wersja 4.2.1 (8C148), zaraz sprobuje restart i zobaczymy

          ---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

          Zrobiłem i działa Dziękuje Ci bardzo za pomoc
          Ostatnio edytowany przez barszczyk_84; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            hee to jak działa to dobrze nmzc
            radził bym zmienić isprzet na nowszy, bo jak się używa dłużej gg to zapełnia pamieć na tel i zaczyna się mulic lekko
            już dużo nowych aplikacji nie jest wspieranych na iphone 3G, i jak gg zaktualizuje xcode to juz nie bedzie gg na iphone 3G bo APPLE nie wspiera już go w najnowszym xcode

            Komentarz


              #7
              A jest inna możliwość by gg działało, bo mam tel z Anglii i gdy wróce do ustawień standardowych to mi wywali simlocka...

              Komentarz

              Pracuję...
              X