Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak tekstu w oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ja już pisałem. Sony ericsson c905.

    Komentarz


      #17
      Marki, modele i wersje oprogramowania telefonu już się wyświetlają na forum. Uzupełnijcie te dane w ustawieniach profilu.

      Komentarz


        #18
        A pomijając rozmowę o markach i modelach - czy teraz zainteresowanie problemem przez support będzie większe?

        Komentarz


          #19
          Sprawdźcie, czy działa wam beta z tego forum (5.1.1). Jeśli nie działa, to poproszę zdjęcie z widocznym błędnym oknem rozmowy. Ja u siebie nie potrafię powtórzyć błędu.

          Komentarz


            #20
            Pobrałem i dalej tak samo. Sorry, ale nie mam czym zrobić lepszej foty. Nie mniej jednak widać, że całe okno rozmowy jest białe. Jest tylko u góry nazwa rozmówcy, przyciski: napisz, wyślij i wróć czy anuluj.

            Komentarz


              #21
              Otwórz jeszcze jedną rozmowę, coś powysyłaj. Poprzełączaj się pomiędzy rozmowami lewo/prawo. Spróbuj poprzewijać rozmowy góra dół. I daj znać czy coś pomogło. Nic nie wiemy o tym błedzie i nie potrafimy go zreprodukować. Więc chwilowo nic nie możemy zrobić.

              Czy gdy instalowałeś nową wersję to odinstalowałeś zupełnie starą? Jeśli nie to zrób to. Zupełnie odinstaluj a potem dopiero zainstaluj nową.

              Komentarz


                #22
                Odinstalowałem najpierw starą wersje. Po przyjściu wiadomości nie moge sie poruszać lewo\prawo, ani wejść w rozmówce od którego otrzymałem wiadomość.

                Komentarz


                  #23
                  Dokładnie to samo co u Grzega. :/ Jeszcze tylko dodam, że wejść ani ruszać się nie mogę nie tylko po przyjściu wiadomości, ale też po wysłaniu (której swoją drogą nie widzę) i wyjściu z okna rozmowy.

                  Komentarz


                    #24
                    I co teraz? Hmm..

                    Komentarz


                      #25
                      Zainstalujcie apkę z tego linku: http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.jad i powiedzcie czy nadal to samo.

                      Komentarz


                        #26
                        Kiedy chcę pobrać, pojawia mi się komunikat "Brak certyfikatu w pamięci telefonu lub na karcie SIM".

                        Komentarz


                          #27
                          Nie moge tego pobrać w ogóle. Wyskakuje "operacja nie powiodła sie". Próbowałem przez opere mini i przez wbudowaną przeglądarke. Pobrałem też na komputer i przesłałem do telefonu i to samo.
                          Ostatnio edytowany przez Grzego; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #28
                            Coś musieliśmy nabroić z tą instalką. Jutro poprawimy.

                            Komentarz


                              #29
                              Ok.

                              Komentarz


                                #30
                                Ciągle tą instalkę... Ech.
                                Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X