Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Użytkownicy lg i samsunga potrzebuja wersji bez certyfikatu !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Użytkownicy lg i samsunga potrzebuja wersji bez certyfikatu !

    Proszę was support gg bardzo o wersję żeby chodziła bez certyfikatu <beczy> . Jeżeli moglibyście zrobić tak jak jest na stronie do pobrania mgg , czyli wersja z certy. Bez certyfikatu i starszą wersję . Bardzo proszę. Ja i moje 200 kolegów z forum bardzo się ucieszymy

    #2
    ja mam samsunga i wszystko mi działa.. oprócz tego, że po zainstalowaniu gg w komórce trzeba wypełnić dane profilowe, nie da się nic napisać, ani odznaczyć lub zaznaczyć akceptacje regulaminu, co jest potrzebne do korzystania z tej aplikacji! ratujcie , co robić ? : /

    Komentarz


      #3
      Co do certyfikatu to sprawdź, czy masz poprawną datę w telefonie ustawioną. Może to pomoże.

      Komentarz


        #4
        To nie data. Telefony takie jak lg cookie albo avilla już w sobie mają zepsute certyfikaty. To oznacza że przy instalowaniu wyskakuje błąd uwiezytelniania. A podczas instalacji bez certyfikatu gg pokazuje że nie ma certyfikatu , łączy się i wyrzuca do pulpitu. Wiem że GG 5.0 nie będzie bez certyfikatu, ponieważ wasze serwery są już ustawione na certyfikaty a ich brak powoduje crasha GG. Ale istnieje dla nas promyk nadziei

        Komentarz


          #5
          akurat jestem userem lg cookie i powiem tak. Poprosze o wersje bez certyfikatu. bo nie moge zainstalowac.

          Komentarz


            #6
            Posiadaczom Avili z pomocą powinien przyjść ten link GG 5.1.1.20131 Przynajmniej u mnie działa.

            Komentarz


              #7
              mi nie dziala

              jak chce zainstalowac gg to pokazuje 'blad certyfikatu'

              Komentarz

              Pracuję...
              X