Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienia z aplikacji zewnętrznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiadomienia z aplikacji zewnętrznych

    Czy jest jakaś opcja, aby zablokować powiadomienia z aplikacji zewnętrznych? Ktoś wysyła mi 10 powiadomień na dobę i to już uciążliwe bywa.

    #2
    O jaką aplikację chodzi? Masz zainstalowana tą aplikację?
    sigpic 5GB
    http://www.gg.pl/info/pobierz/

    Komentarz


      #3
      Gdy masz zainstalowaną aplikację, to problemu nie ma, można "wyłączyć chmurki". Chodzi mi o grę Metropolia. Ogólnie chodzi mi o wyłączenie powiadomień, wiem, że można usunąć osobę ze znajomych, ale chciałbym wyłączyć tylko powiadomienia bez instalacji gry.

      Edit: wiem, że jest opcja w ustawienia>powiadomienia>Powiadomienia z aplikacji zewnętrznych, ale czy jest jakaś opcja by "zablokować/wyłączyć" jedną aplikację?

      Komentarz


        #4
        Możliwe, że ta gra nie ma takiej opcji. W wielu innych jest taka opcja i działa.

        Komentarz


          #5
          Tylko by wyłączyć chmurki w grze, musisz ją zainstalować i dać zgodę na pobranie znajomych. Trochę to dziwne.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Piotrekkk Zobacz posta
            Tylko by wyłączyć chmurki w grze, musisz ją zainstalować i dać zgodę na pobranie znajomych. Trochę to dziwne.
            Niekoniecznie - w Ustawieniach powiadomień jest opcja "Powiadomienia z aplikacji znajomych" jeśli jest wyłączona - nie będzie chmurek powiadomień. A więc
            a) mając aplikację można wyłączyć jej powiadomienia w oknie ustawien dla tej aplikacji
            b) nie mając aplikacji można wyłączyć powiadomienia od znajomych z aplikacji
            sigpic 5GB
            http://www.gg.pl/info/pobierz/

            Komentarz


              #7
              Co do b, trzeba wyłączyć wszystkie od razu. Przydałoby się coś na fb jak blokada jednej niezainstalowanej aplikacji. Bo jakoś czasem pojawiają się nowe gry i to może i fajnie raz być powiadomionym, ale zwykle ktoś kupi reklamę, to takich zaproszeń otrzymuję dużo jednego dnia.

              Komentarz

              Pracuję...
              X