Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd po usunięciu ostatnich rozmów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd po usunięciu ostatnich rozmów

    Witam, po usunięciu wszystkich ostatnich rozmów w zakładce podczas nowej rozmowy nie zapisuje się tam ostania rozmowa.
    Proszę o sprawdzenie tego błędu.
    Dzięki

    #2
    Opisz sprawę i wyślij na beta@gadu-gadu.pl


    Czy po usunięciu wszystkich rozmów kolejne nie zapisują się wcale? Stwierdziłeś, że nie zapisuje się ostatnia rozmowa - czy to oznacza, że np. prowadzisz rozmowę świeżo po usunięciu tamtych rozmów i ona się nie zapisuje, ale zaraz zaczynasz prowadzić drugą rozmowę i tamta pokazuje się w ostatnich ?
    http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

    Komentarz


      #3
      po usunięciu przeprowadzonych rozmów żadna nowa przeprowadzona rozmowa nie pojawia się już w zakładce "ostatnie rozmowy".

      Komentarz


        #4
        Potwierdzam, z tym że jak dla mnie wobec braku możliwości usuwania tych rozmów ich niezapisywanie może pozostać

        Komentarz


          #5
          A z poziomu jakiej aplikacji usuwacie "Ostatnie rozmowy", bo rozumiem, że o tą opcję chodzi? Piszemy w wątku dotyczącym GG na komputerze jednak na tej końcówce jest opcja usuwania jedynie powiadomień z zakładki "Ostatnie".

          Czy chcecie powiedzieć, że usuwając historię ostatnich rozmów na Androidzie lub iOS przestają się one zapisywać nawet w programie GG11 na komputerze?

          Komentarz


            #6
            No przecież w wersji desktopowej nie ma nadal możliwosci usunięcia rozmów. Ja usuwam z Androida, przy czym zauważyłem, że o ile wykonując rozmowę z GG desktop z kimś drugim, na tej wersji ( desktop ) nie zapisuje i nie jest widoczna ta rozmowa. Natomiast po zalogowaniu na Androidzie ta rozmowa jest w zakładce " Ostatnie ". Czyli to dotyczy tylko wersji PC

            Komentarz


              #7
              Dokładnie, po usunięciu na androidzie, nowe nie zapisują się na komputerze, u mnie również i na androidzie,


              Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
              A z poziomu jakiej aplikacji usuwacie "Ostatnie rozmowy", bo rozumiem, że o tą opcję chodzi? Piszemy w wątku dotyczącym GG na komputerze jednak na tej końcówce jest opcja usuwania jedynie powiadomień z zakładki "Ostatnie".

              Czy chcecie powiedzieć, że usuwając historię ostatnich rozmów na Androidzie lub iOS przestają się one zapisywać nawet w programie GG11 na komputerze?

              Komentarz

              Pracuję...
              X