Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak obowiązujących atrybutów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak obowiązujących atrybutów

    Włączan plik mgg.jad i potwierdzam instalację. Po czym wyskakuje error taki jak w temacie telefon Nokia 5230 i Nokia N95. Wersja 5.1.

    Mógłbym siedzieć na kliencie dla symbiana, ale to żenada jest... Która potem tam opisze.
    Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

    #2
    W linku do pobrania zamień końcówkę .jad na .jar i wtedy pobierz aplikacje, powinno się udać. Miałem to samo.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      1. Wiadomo że to nic nie da i nie daje bo jad to jest plik dzięki któremu możemy właśnie pobrać aplikacje jar.

      2. Nie wiem gdzie w jad jest zapisane źródło pliku mgg.jar .
      Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że pobierasz aplikację bezpośrednio z telefonu komórkowego, tak?
        http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

        Komentarz


          #5
          Skąd pobrałeś aplikacje? Musiałes mieć jakiejś linka. Więc weź link i zamień adres z [...]/mgg.jad na [...]/mgg.jar . U mnie pomogło.
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz


            #6
            Mówiłem że zmiana jad na jar nie działa.

            Up 2x: Tak, przez ovi nie da się pobrać... W aplikacji na telefonie jest tylko gg symbian. A na stronie ovi nie mogę kliknąć pobierz...

            ---------- Post added at 15:21 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

            Mógłby mi ktoś dać link bezpośredni do najnowszej wersji gg na jave? Tylko tak aby to chodziło.
            Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

            Komentarz


              #7
              Masz w dziale testy chyba, lub na beta.gg.pl/info/pobierz i telefony tj. chyba "inne" lub "pozostałe"
              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

              Komentarz


                #8
                ale jak mam plik pobrany jad na jar zamienić?
                Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

                Komentarz


                  #9
                  Masz adres do pobrania pliku, co nie? Powiedzmy (co prawda nie istnieje, ale taki też jest...): masz http://gadu-gadu.pl/tele/java/pobierz/mgg.jad, no nie? Po kliknięciu dla przykładu, pobierze Ci się mgg.jad (zgodnie z końcówką linku, jak można zauważyć). Aby pobrać mgg.jar wystarczy tą końcówkę zamienić, czyli link będzie wyglądał tak: http://gadu-gadu.pl/tele/java/pobierz/mgg.jar
                  I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                  Komentarz


                    #10
                    Tak tylko do tej strony co mi dałeś masz linki m.gg.pl/pobierz, także nie na czego dodawać ale twoim sposobem pobrałem wersję beta z forum i wyskoczył mi taki błąd:
                    Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

                    Komentarz


                      #11
                      sprawdź tą wersje http://gg.pl/dysk/8twt3x-KmUH-89wt3x-KmSg/mgg.jar

                      Komentarz


                        #12
                        Pobrałem to forum.gg.pl/showthread.php?373-Java-Mobilne-GG-wersja-BETA i jak był jad to pisze nie zgodne atrybuty jad i jar, a gdy pobrałem jar wyskoczyło to że nie podpisane...

                        Próbowałem to na beta dla nokia i reszty i też z m.gg.pl i nie działa telefon 5230 hacked i nokia n95 zwykła. Po prostu nie chodzi, a mam dość żałosnej aplikacji symbian która nawet entera nie ma od wersji 2.0

                        Wersję wyżej zaraz sprawdze, jąva 5.1 jest płatna?

                        ---------- Post added at 16:41 ---------- Previous post was at 16:37 ----------

                        aplikacja nie podpisana... Bo bez javy. Sprawdzałem na 2 telefonach.
                        Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X